Forum despre FM Logistic

maisimplucaniciodata Joi, 11 Iulie 2013
Salarii relativ mici 10-14 mil(Chiajna), nu esti muncit ca un sclav, ai destul timp pentru tine. Lucrezi inafara orasului deci nu e ok daca nu ai masina, intr-adevar exista un microbuz care pleaca de la pacii dar daca il pierzi => taxiu. E relativ ok.
ania Luni, 5 August 2013
pt 'maisimplucaniciodata': la ce posturi fac referire salariile de care amintesti? exista si alte beneficii, gen abonament la clinica medicala, bonuri de masa, bonusuri, al 13-le salariu...?
mersi.
eu Miercuri, 21 August 2013
cam cat ia un Specialist IT multumesc
robert Miercuri, 21 August 2013
A mai fost cineva la interviu?
dya Marti, 27 August 2013
am fost eu ...e destul de departe dar am inteles ca au microbuz care pleaca de la autogara daca il pierzi TAXI interviul e ceva de genul....pleci mai nedumerit decat ai intrat
Viky Joi, 5 Septembrie 2013
Dya,despre salariu ti-au spus ceva?Ptr ce post ai fost ?Cica sunt salarii maricele la ei,voi urmari si eu cand mai fac angajari .
Mihai Marti, 8 Octombrie 2013
Cine ne da o informatie despre aceasta companie?Multumesc.
kakarot Joi, 17 Octombrie 2013
Am inteles ca se sa un test excel. A dat cineva testul. Stie despre ce e vorba?
costin Luni, 10 Februarie 2014
eu am un camion,si am auzit ca e destul de ok la ei sa l inchiriez.ma ajuta cnv cu o informatie sau daca e bn cum am auzit sa l inchiriez la firma asta.?????/
Johnny Joi, 27 Februarie 2014
La FM Logistic Chiajna (orice client) sunt salarii mici, mereu acelasi text "este criza din 2008". Te exploateaza la maxim. Cat priveste salariile, manipulat marfa lv.1 ...
arka Vineri, 14 Martie 2014
Costin, suna si cere sa vorbesti cu cineva de la transport, am inteles ca platesc la km si-ti garanteaza un nr.de curse
anonim Joi, 14 August 2014
poate sa-mi spuna cineva de acest test in xl?
eu Miercuri, 15 Octombrie 2014
si eu as fi interesata de acel test+salarizarea pe supervisor va rog.