Forum despre Integrisoft Solutions

Cristi Vineri, 11 Ianuarie 2013

Salut,

Tocmai am fost chemat la un interviu si vreau sa aflu mai multe despre firma. Imi poate da cineva mai multe detalii ?

courage Duminica, 7 Aprilie 2013

Vreau sa aplic pentru un post de programator si as dori sa stiu aspectele pozitive si negative pentru un job aici.

Alex Luni, 22 Aprilie 2013
Eu am fost la un interviu la inceputul acestui an la ei, mi-a placut foarte mult, am ramas realmente incantat insa nu m-am potrivit cu ce cautau ei la momentul respectiv. Cu siguranta m-as duce oricand acolo fara sa stau pe ganduri. Interviul mi s-a parut destul de bine structurat, cu partea de hr si un test tehnic grila, urmat de o discutie tehnica cu directorul si arhitectul de solutii. Ambii mi-au parut oameni prietenosi, capabil si seriosi. Din ce-am tras cu ochiul pe acolo cred ca este un mediu de lucru OK, pacat ca n-am apucat sa-l si experimentez :)
Mihai Luni, 19 August 2013

Saptamana asta trebuie sa ma duc si eu la un intervi la ei pentru postul de Consultant Software Suport Tehnic.

Ma intereseaza si pe mine mai multe detalii cum ar fi salarii, program si alte pareri.

Stefan Sambata, 24 August 2013
A fost cineva la interviu pentru Suport Tehnic?Doresc mai multe detalii!Multumesc!
radu Miercuri, 9 Octombrie 2013
Eu am dat interviu la ei pentru postul de consultant software si a decurs in felul urmator: 1. Am dat un test psihologic 300-500 de intrebari numai stiu exact 2. M-am dus si am ...
y Duminica, 22 Decembrie 2013
Stie cineva cat este salariul pentru postul de Consultant Software (implementare / suport tehnic)
Altul Vineri, 21 Februarie 2014
Salut , mai stie cineva de situatia acestei firme? Am fost chemat la interviu si nu stiu ce sa fac. Parerea unor actuali angajati ar fi de folos :). Ms
Nimeni altul Marti, 25 Februarie 2014
Am fost si eu chemat saptamana asta la un interviu pentru postul de consultant. Daca are cineva detalii, pls share.
Celalalt Marti, 25 Februarie 2014
Nu te mananca nimeni daca te duci. Nu-ti place, nu semnezi. Dar nu cred ca ai ce pierde.
Alina Joi, 27 Februarie 2014
Eu sunt mai incepatoare in cariera si cred ca in toate exista un trecut, un prezent si un viitor. Stagiile mele mi-au arata ca si o corporatie are un trecut, un prezent si..un ...
Anonim Joi, 10 Aprilie 2014
Am fost chemat la interviu pentru un post de Asistent Vanzari, are cineva informatii mai concrete?
Pm Vineri, 16 Mai 2014
Am fost chemat pentru un post de Project manager la aceasta firma. Merita sa ma duc?
Angajat Miercuri, 21 Mai 2014
Ca sa nu mai stati in dubii, o sa punctez si eu niste lucruri care v-ar putea ajuta in a lua macar o simpla decizie si anume "de a merge sau nu la interviu". Ca sa ...
Lucian M. Luni, 15 Septembrie 2014
M-am angajat de curand si pot spune ca procesul de recrutare a fost placut dar consistent, iar de cand am inceput lucrul am fost tratat cu atentie si rabdare. Echipa este ...
Oana Luni, 22 Decembrie 2014
Eu am deja 6 luni de cand lucrez la Integrisoft si nu am avut parte de neplaceri. Din contra, mediul de lucru este unul foarte placut, iar oamenii sunt de calitate.
A Joi, 8 Ianuarie 2015
Program flexibilMediu de lucru placutColegi ok.
Jack Vineri, 9 Ianuarie 2015
Pentru o companie romaneasca in expansiune, este destul de ok, mediu placut, salarii la zi. Lucrurile sunt ok si va spune unul care a trecut si prin perioada grea, dar dupa nori ...
dydyN Duminica, 11 Ianuarie 2015
Buna ! imi poate spune cineva cum decurge procesul de recrutare? ce probe se dau? multumesc