Forum despre Free Star SRL

Rade ciob de oala sparta Miercuri, 6 Noiembrie 2013
fost angajat Vineri, 18 Octombrie 2013

Mihai, sti de ce se scrie soferii?
Pentru ca sunt multi si prosti. Daca erau putini si destepti se scria soferi.

Domnule fost angajat, vezi gunoiul din ochiul altuia, dar nu vezi barna din ochiul tau !? In cazul folosit de domnia ta, stii se scrie cu doi "i".
Rade ciob de oala sparta Miercuri, 6 Noiembrie 2013
Indicativ prezent ( afirmativ si negativ ) : Tu stii, Tu nu stii.
Conjunctiv prezent (afirmativ si negativ) : Tu sa stii, Tu sa nu stii.
Bobonete Miercuri, 6 Noiembrie 2013
Aveai/ai spor de gramatica ?
Mihai Joi, 7 Noiembrie 2013
Nu uitati sa-i urati de sanatate patronului cu doua calculatoare rubik maine.
Paul Barbulescu Joi, 7 Noiembrie 2013
La multi ani Mihai Bone !
Pot confirma ca am scris eu , pentru curiosi si pentru cei care scriu in numele altora, la telefon 0766331120.
nica Vineri, 8 Noiembrie 2013
Un colectiv deosebit.o echipa tanara(dar oare mai exista echipa),candva Mr.B voia echipa,nu vroia sa joace numai cu Hagi,una peste alta cred ca nu mai are nici una nici alta,micul penitenciar de maxima siguranta derapeaza incet dar sigur,iar domnul Ministru al Curateniei asista neputincios la acest derapaj,frumos nu?
Corvin Mihaila Vineri, 8 Noiembrie 2013
O sa te declare nebun si pe tine. Consoleaza-te insa cu faptul ca nu esti hot sau incompetent.
Diana si Silviu Vineri, 8 Noiembrie 2013
In aceasta minunata zi ii dorim binefacatorului nostru, domnul Mihai, multa sanatate si fericire ! Si sa ramana la fel de "orb" in continuare.
Cornel Vineri, 8 Noiembrie 2013
Daca Mesia ar fi "orb", tu nu te-ai mai sinchisi sa postezi mesaje pe topic. Hai pa!
Pentru Cornel Vineri, 8 Noiembrie 2013
Ai facut etilotestul azi ?
Diana si Silviu Luni, 11 Noiembrie 2013
Vine iarna, urmeaza concediile fara plata la "cerere".....
eee Luni, 18 Noiembrie 2013
Navigare sigura
Pagina de diagnosticare pentru free-star.ro

Care este starea actuala de marcare pentru free-star.ro?

Site-ul este marcat ca suspect. Accesarea acestui site poate dauna computerului dvs.

O parte a acestui site a fost marcata pentru activitate suspecta de 26 (de) ori in ultimele 90 de zile.

Ce s-a intamplat cand a accesat Google acest site?

Dintre cele 156 (de) pagini testate pe site in ultimele 90 de zile, am constatat ca 14 (de) pagini au dus la descarcarea si instalarea de software daunator fara consimtamantul utilizatorului. Ultima accesare a acestui site de catre Google a avut loc in data de 2013-11-04 si ultima identificare de continut suspect pe acest site a avut loc in data de 2013-10-29.

Printre programele software daunatoare se numara 4 scripting exploit(s), 3 exploit(s).

Acest site a fost gazduit pe 1 (de) retele, inclusiv AS6830 (LGI-UPC).

A functionat acest site ca intermediar, fapt ce a dus la distribuirea suplimentara de programe malware?

In ultimele 90 de zile, free-star.ro nu pare sa fi functionat ca intermediar pentru infectarea niciunui site.

A gazduit acest site programe malware?

Nu, acest site nu a gazduit software daunator in ultimele 90 de zile.

Cum s-a intamplat acest lucru?

In unele cazuri, anumite terte parti pot adauga cod daunator pe site-uri legitime, motiv pentru care vom afisa mesajul de avertisment
Ionut Luni, 18 Noiembrie 2013
Pe cine mai intereseaza aceasta firma? Nu prea mai creaza deranj in piata materialelor de constructii.
Columb Luni, 18 Noiembrie 2013

Ionut, ai cifre ? Eu vad ca inca se ucreaza, deci e cheag.

zofei Joi, 21 Noiembrie 2013
au stins lumina, la propriu, in curte
Columb catre zofei Joi, 21 Noiembrie 2013
Ce intelegi prin "au stins lumina, la propriu, in curte" ?
Atentie Bone Joi, 21 Noiembrie 2013

Stimate domn poate sunteti interesat de afacerea care nationalul dvoastra o are impreuna cu coordonatorul de pe Craiova , afacere care consta in vanzarea si distributia materialelor de constructii.Pot sa va spun ca tocmai ce au achizitionat o duba ptr transport marfa!!! Daca sunteti interesat lasati o adresa de email si am sa va trimit toate datele necesare ( poze, facturi vanzare marfa, datele firmei pe care lucreaza ,etc...).Am uitat sa va spun ca le platiti si chirie acolo la Craiova .....

zofei Joi, 21 Noiembrie 2013
Adica nu au cheag, fac economie la orice .
zofei Joi, 21 Noiembrie 2013
Bai ala cu explicatia referitoare la de ce nu merge site-ul !! Nu merge pentru ca nu au platit ! Ce dracu ne tot explici atat cu termeni de it-st de cartier. Dai banu merge nu daiu banu nu merge. Ca la cablu.
ciprian36 Vineri, 22 Noiembrie 2013

multe ce se scriu pe aici sunt adevarate. cand termini cu ei incearca sa nu ti mai ce ai de luat(F. cu cineva de sus sunt cu astea dar se fac ca nu stiu cand vb cu ei). Unu se face ca nu stie si cealalta nu are timp sa stea de vb sau ¨nu e prin zona¨.aveti grija cu ei!!!
Iar in cv nu treceti numele lor ca daca vreo firma suna la ei sa se intereseze de tine nu te va mai suna apoi.