Forum despre Free Star SRL

Silviu Vineri, 22 Noiembrie 2013
Corect Zofei. Ai mare dreptate !!!Dar ma tot intreb cum de isi amana atata insolventa?
Ciupeala Vineri, 22 Noiembrie 2013
pentru atentie bone. da-mi un mail si te ajut.
vad ca administratorii cenzureaza la greu, probabil au procent.
ZOFEI Sambata, 23 Noiembrie 2013
Insolventa poate fi declarata sau ceruta. Daca te pricepi sa-ti minti partenerii o mai duci un timp. Daca un partener la care ai datorii nu te crede atunci iti poate cere insolventa. Nu cred ca mai este mult .Cand vinzi low cost si pret si calitate poti sa ai adaos de 100 % ca tot acolo ajungi. Degeaba ai adaos la marfa daca ea nu este ceruta, folosita. Asa ca aveti rabdare.
zofei Sambata, 23 Noiembrie 2013
uite mail ciupeala: contact@free-star.ro
Adrian Sambata, 23 Noiembrie 2013
Nu este nimic rau in a face economie. Dimpotriva. Ar fi anormal daca acest lucru nu s-ar petrece.

In alta ordine de idei, intr-adevar, firma de care tot vorbim se confrunta cu problem mari. De aici si fluctuatia de personal.
Borosteanu Duminica, 24 Noiembrie 2013
Cine mai e din vechea formatie ? De la depozit pana sus la birouri ? Stie cineva istoria lor ?
GIO Luni, 25 Noiembrie 2013
Au ramas otrepele.....sacul si peticele...
pe surse Luni, 25 Noiembrie 2013

Vor sa aduca pe cineva inapoi. Stiu sigur . Ghiciti persoana ?

Diana Luni, 25 Noiembrie 2013
Bunul simt ? Daca o luam crestineste ar trebui sa se intoarca multi......
Claudiu Luni, 25 Noiembrie 2013
Surprinde-ne. Fa-o insa in asa fel incat sa nu suferim prea tare.
Pana una alta, permite-mi sa speculez: fosta doamna director de vanzari este persoana vizata?
Corvin Mihaila Marti, 26 Noiembrie 2013

Am inteles ca se doreste aducerea Stefanei pe postul de director financiar.

cristina Marti, 26 Noiembrie 2013
Nu cred, ala e locul lu' madam, cea mai priceputa cifrista.
Corvin Mihaila Marti, 26 Noiembrie 2013
Administratorul firmei este un foarte bun economist. Nu va ajunge in situatia de insolventa. Nici pe departe. Atat ca, ca si caracter, omul este un zero multiplicat.

Am nume si prenume, ba chiar ma si semnez. Intr-un viitor nu foarte indepartat, am sa povestesc aici cat de mult rau poate sa-ti produca o experienta in ograda lui Mister B.
Diana Miercuri, 27 Noiembrie 2013

Doar gura de voi, de asta stati pe bara fara diurna. Toti sunteti tari in gura dar nu aveti nimic concret. V-a facut mari pe toti domnul si doamna , niste oameni deosebiti, sufletisti, saritori, umani, parinti deosebiti, romani adevarati. Stati si comentati aiurea o afacere de succes romaneasca. Sa va fie rusinica.

ak47 Joi, 28 Noiembrie 2013
Diana ....esti ruda cu mr B?
Silvete a ramas la fel?.....e de accord cu tot ce spune mr B ,fara sa se contrazica?...ca de ...e lege ce spune patronul.
dan Joi, 28 Noiembrie 2013
Diana, nu toata lumea sta pe bara. Unii au ajuns muuuult mai bine. Pot sa dau si nume dar stiti bine despre cine vorbesc.
zofei Joi, 28 Noiembrie 2013
Diana , draga ! Diurna este ceea ce voi scoateti din firma fara sa ajunga la agentii care locuiesc in Ploiesti de exemplu si fac munca de teren in alt judet. Sau din Bucuresti si merg pe teren in Calarasi. De aceea se completeaza si ordinul de deplasare pe care tu insisti sa nu se treaca niciodata ora plecarii si sosirii . Celalalt venit se numeste salariu. Bine a zis cine a zis ca nu sunteti altceva decat un "AF" - asociatie familiala.
Diana Joi, 28 Noiembrie 2013
Va pierdeti in amanunte. Va legati de chestii minore care se fac in orice firma. Va laudati cu afacerile sotului meu, ca si-a luat duba si alte rahaturi, ca dovediti ca se fura, ca pacalim clientii si angajatii....sunteti praf. Dovezi aveti ? Umpleti de noroi o firma si niste oameni care v-au dat bani pe care nu-i meritati, ajutor, dragoste si omenie. Sa va fie rusine !
Zofei Vineri, 29 Noiembrie 2013
Daca doream ajutor , dragoste si omenie mergeam la adventistii de ziua a saptea. Sa-ti bati joc de oameni nu este o chestie minora . Sa-i tai din bani unui angajat care castiga 800 de lei , taiere pe motive penibile si in mare parte inventate, nu este o chestie minora. Nu cei care scriu aici trebuie intrebati daca au dreptate sau nu. Voi sunteti vanzatori. Trebuie sa intrebati clientii vostrii. Si imi este teama ca o sa auziti lucruri mai grave. De aceea sunteti si disperati. Nu prea mai sunteti cautati.
Zofei Vineri, 29 Noiembrie 2013
Cica "afacerile sotului meu" !!! Ce stie sotul dau de afaceri ??!!