Forum despre FX Resources Services SRL

fabi Vineri, 12 Aprilie 2013
astia vor VOLUNTARI
o adunatura de ...
silviu Sambata, 13 Aprilie 2013
Eu le-am spus din start ca nu sunt interesat,dar mi-au trimis mail!
madalin Duminica, 14 Aprilie 2013
nu ma mai duc la ''interviu''
m-am agitat degeaba
iar la telefon nu raspunde nimeni !
maria Luni, 15 Aprilie 2013
Si eu sunt programata tot maine la ora 15:00. Ce sa fac?
me Luni, 15 Aprilie 2013
si eu sunt programata tot maine la ora 14:00
sabrina Luni, 15 Aprilie 2013
hai sa stam acasa
nu cred ca toti oamenii astia scriau degeaba
este foarte clar
iar cei care spun alceva inseamna ca sunt angajati si vor sa mai spele creiere
Mincinosi Marti, 16 Aprilie 2013
Astia cauta fraieri si naivi sa lucreze pentru ei. Nu semneaza nici un contract nimeni, se folosesc de tine cica esti in proba si apoi ba ca n-ai facut target, ba n-ai adus minimum de clienti si la revedere.
Am un prieten care a stat cateva saptamani pe acolo si a plecat fara fara nici un ban, a zis ca era un stres groaznic, erau tratati sub presiune.
Nici nu ai cum sa apuci vre-un client toti oamenii le trantesc telefonul in nas cand aud, dovada ca sunt deja cunoscuti de mincinosi.
Credeti ca toata lumea de pe toate bloguri si site-uri au inventat ei pareri"?
Clar ca cine scrie de bine despre ei sunt numai ei.
yasemin Marti, 16 Aprilie 2013
Buna
si eu am fost sunata acum...chiar nu stiu ce sa fac.:((
cum decurge un interviu?
Andra Marti, 16 Aprilie 2013
Buna! Si pe mine m-au sunat azi de 3 ori. in conditiile in care am aplicat la job acum 4 zile, am fost foarte surpinsa sa vad ca au insistat atat de mult. A treia oara le-am raspuns si am stabilit un interviu pentru maine. Am fost destul de entuziasmata initial ca am fost cautata atat de rapid, dar acum sunt ingrozita de ce am citit aici. Deci, clar, o sa refuz politicos orice invitatie la vreun interviu.
Nuconteazanumele Miercuri, 17 Aprilie 2013
Eu am aplikt ieri,azi m.au sunat si chiar azi am fost la interviu.ei vroiam maine dar eram in zona si tocmai veneam d la alt interviu. Am intrat la opera center 2, am vbit cu tipa d la receptie si am urkt cu liftul la 7. Am fost invitata intr.un birou si in cele max 10 min d interviu, unde eram doar eu cu o domnisoara infipta, aspra sau nush cum s.o descriu,kre mi.a spus printr.un monolog mai mult k ea kuta persoane cu abilitati in vanzare dif prod aur,petrol si din ce am inteles firma e intermediar intre compania x si client. Salariul 500 ron prima luna, apoi 300 euro, apoi 450 pana la 800 salariu in mana maxim la kre suma poate ajunge
Nuconteazanumele Miercuri, 17 Aprilie 2013
Programul ar fi d la 9 la 18, si k atat a avut d spus pe scurt si dak sunt acceptata ne auzim la tel, fapt kre s.a si intamplat la 2 ore dupa, apel in kre am fost felicitata k m.au acceptat si sunt invitata la training joi la 10.00. Am primit si mail cu invitatia si am dat reply pt confirmare insa dupa kte am citit aici...nu voi onora inv. Noroc cu forumul asta si comentul unor persoane kre au investit aici si si.au luat teapa, pierzand sume considerabile...
yasemin Miercuri, 17 Aprilie 2013
E ciudat pentru ca ei desi selecteaza persoane ptr interviu,reactualizeaza mereu oferta de job.
Cel mai frustrant este ca desi suntem saraci si fara servici isi bat si nenorocitii joc de noi.
rodica Joi, 18 Aprilie 2013
nu va mai duceti la interviu fiindca fetele alea ''dragute'' care ne suna castiga banii !
pune mereu alt post ca sa dea impresia ca este vorba despre alceva;
te suna in ziua in care ai fost la interviu sau in urmatoarea deoarece sunt foarte disperati;
au nevoie de prostii ca sa aibe ei banii de masini scumpe;
cum sa dispara aceste ''firme'' daca sunt persoane care muncesc degeaba.
Treziti-va la REALITATE !
rodica Joi, 18 Aprilie 2013
hai sa ne anuntam prietenii,rudele,vecini prin intermediul retelelor de socializare!
bine zicea cineva mai sus - stire pentru ora 17:00
Ruxandra Joi, 18 Aprilie 2013
Am fost la interviu.A durat fix 10 minute si 10 minute sa o astept pe javra aia de nu a venit la fix.
Mi-a prezentat o imagine frumoasa care nu se pupa cu realitatea!
Castigi chiar si 100.000 $ in prima luna.Pe bune? Atunci toti am fii milionari....
Salariul este 500 de ron daca aduci bani .. IN FIECARE LUNA :) adica, daca tu o luna nu faci bani..nici aia 5oo de RON nu ii iei :)

Sincer va zic, n-am nicio treaba cu bursa valutara & stuff, am fost de curiozitate ...
Eu am experienta ani intregi pe vanzari...
Ceea ce fac ei cu noi ...fac si eu la urma mea cu ai mei clienti :)
Nu se merita, omul are nevoie de siguranta..nu de sperante.
mara Vineri, 19 Aprilie 2013
ai dreptate ruxandra

nu va mai pierdeti timpul cu astfel de interviuri
inainte sa aplicati sau sa ajungeti acolo va sfatuiesc sa va informati
mare gresala am putut sa fac
m-am abtinut sa nu o injur pe aia care mi-a dat detalii legate de ''minunatul'' post
imi venea sa-i spun
TU chiar crezi ca ma poti prosti in halul asta
nu am 2 ani !
mara Vineri, 19 Aprilie 2013
rodica hai sa ne apucam de treaba
si sa dispara firma si angajati de rahat !
andres Vineri, 19 Aprilie 2013
si pe mine m-au sunat tot dupa o zi de la aplicare-nu cred ca mai ma duc-pentru operator call center era postul.
a mai fost cineva recent pentru acest post la interviu?