Forum despre G2 Travel

Curios Joi, 20 Februarie 2014
Departamentul de Coordonare.
Dascal Vineri, 21 Februarie 2014
Pretentii mari, salarii mici...
ask34 Sambata, 22 Februarie 2014
@Anonim, scuze ca iti raspund cu intarziere, salariul solicitat a fost 2200 lei in cadrul departamentului de rezervari hoteliere pe limba italiana.
anonim Luni, 24 Februarie 2014
Are cineva mai multe detalii despre departamentul LDC ? se lucreaza peste program? sunt intelegatori pentru zilele de concediu ? a fost angajat cineva temporar si a putut ramane dupa terminarea contractului ?
Curios Luni, 24 Februarie 2014
LDC? Ce departament e asta?
Emi Luni, 24 Februarie 2014
LDC cred ca este Long distance coaches/buses department
Anyyyy Marti, 25 Februarie 2014
Buna, daca ma puteti ajuta cu un raspuns: la departamentul operations ..ce salariu ar fi si daca intradevar ofera contract legal?
Lamia Marti, 25 Februarie 2014
A fost cineva la interviu pentru departamentul de transport(pentru autocare)?
Alex Marti, 25 Februarie 2014
Ce ati putea sa-mi spuneti in privinta departamentului financiar ? Interviu/salariu/oameni ? Multumesc frumos !!!
Iulia Miercuri, 26 Februarie 2014
cred ca sunteti nebuni fratilor de puneti astfel de intrebari pe forumuri, cat este salariu, dar ce inseamna nu stiu ce departament, nu mai bine sunteti voi maturi si va duceti la interviu si sa vedeti cu ce se mananca compania?
Curios Miercuri, 26 Februarie 2014
@Iulia , asa fac multi, intreaba pe forum pentru ca atunci cand ajungi la interviu sa stii ce salariu sa ceri. In tarile civilizate atunci cand un anunt se pune, se specifica salariu pe an, asa ca tu poti deduce cat sa ceri la interviu. In cazul Romaniei acest aspect nu se intampla si desigur companii profita din plin de aceasta oportunitate prin a-ti acorda un salariu cat mai mic, tu nestiind cat sa negociezi. D-asta e bine ca cineva sa-ti mai spuna una alta din firma.
Pentru ask34 Miercuri, 26 Februarie 2014
Si ti se ofera acel salariu pe care l-ai solicitat de 2200 lei ?
Dac ti da te rog sa ma anunti, sunt si eu interesat sa aplic. Mi se pare rezonabil, avand in vedere ca momentan castig mult mai putin. Multumesc.
Anyy Joi, 27 Februarie 2014
Nu voi intelege niciodata care este logica ta Iulia, de a posta ceva, ce nu va ajuta pe nimeni ... Vreodata. Doar pentru a te afirma inutil. Intrebarea mea are un scop si este pusa in contextul actual, post interviu.
Te rog nu iti mai pierde timpul pe acest forum daca nu ai nimic interesant de a enunta. O zi buna!
Lamia Joi, 27 Februarie 2014
@Curios,ti-au dat vreun feedback?
Anonim2 Vineri, 28 Februarie 2014
Mie mi s-a oferit un salariu sub 2000 de RON si sunt f dezamagita tinand cont ca este ceva pe limbi straine dar in lipsa de ceva mai bun pt moment o sa incep aici. Apropo de asta imi poate spune si mie cineva saptamana care incepe din 3 martie de la ce ora se incepe?Domnisoara de la HR este out of the office. Mersi :)
Curios Vineri, 28 Februarie 2014
@ Lamia. Nu am primit niciun e-mail sau telefon, din pacate, le-am oferit un e-mail ca sa ma lamuresc dar inca astept raspunsul lor. La tine ?
ask34 Sambata, 1 Martie 2014
Nu mi-au dat 2200 lei si nici un feedback la interviul pe care l-am avut in engleza/italiana/romana. Oricum ma consider foarte pregatita, cu experienta si calificari. Singura lor problema pentru care nu m-au acceptat a fost salariul dorit de mine.
Lamia Sambata, 1 Martie 2014
Si eu astept raspunsul lor,fie pozitiv,fie negativ.
pentru ask34 Luni, 3 Martie 2014
M-as fi mirat sa primesti 2200 lei sau ceva in jurul sumei de 2000, de aceea am intrebat :)))
Curios Luni, 3 Martie 2014
@pentru ask34
Sa intelegem ca astfel de salarii nu prea se gasesc in firma ?