Forum despre Geci Engineering Services SRL

ADMIN - undelucram.ro Vineri, 8 Martie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Geci Engineering Services SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Geci Engineering Services.

proiectant Vineri, 10 Mai 2013
geci a fost o firma pe cal prin anii 2004-2005 ,era priccipalul recrutor de ingineri de aviatie din Bucuresti,mai ales ca folosea si studenti in aterminal pe care ii angaja sau nu,pe partea asta sunt multe pareri,vad ca nr de angajati s-a pastrat in jur de 50
Insa in locatia lor a aparut o alta firma care se vrea tot de aviatie cica GURUCAD a unui personaj care nu se stie sau unde se duce unul Dorinel Albu ce si-a infintat el o firma in Germania si care daca intri pe siteul respectivei firme o sa dai de urmatoarele:
-una la mana ca site-ul e facut foarte foarte prost de-a dreptul te ameteste
-se pare ca e singur actionar,manager un tip ce el centreaza el da cu capul
-firma spune ca face traininguri pe toate softurile CAD posibile-Catia V4,V5,V6,Pro engineer,Unigraphics si dracu mai stie ce
-mai spune ca ofera nu stiu ce solutii PLM,PDM si are si niste produse la vanzare
-nu mai spun ca e implicat in Aerospace,Auto,Robotica,Tooling nu stiu ce chestii pt cabina face el
dar nu vezi nicaieri aceste chestii totul este prezentat la general ,firma in Germania infintat in 2008
In romania nici nu stiu cati angajati are ca in 2011 era decat unul,poate portarul,banuiesc ca acum nu are mai multi de 2
vrea angajati cu minim 6 ani experienta pe aero pai cine dracu se duce la firma aia ca nu are nici o siguranta
Alina Stan - GECI Luni, 26 August 2013
Stimate domn, ce legatura au cei de la GuruCAD cu GECI Engineering Services?
Nu inteleg ce relevanta are aceasta afirmatie: "mai ales ca folosea si studenti in aterminal pe care ii angaja sau nu,pe partea asta sunt multe pareri,vad ca nr de angajati s-a pastrat in jur de 50". Va rog sa dati informatii relevante, corecte si complete, eu nu ma voi lansa in nici un comentariu in ceea ce priveste aceasta companie deoarece nu este corect.

O zi frumoasa.
guru Duminica, 16 Februarie 2014
Am fost la un interviu la aceasta firma.. de fapt la GURUCAD (tot aia). Inainte de interviu m-am uitat si eu pe harta pe internet sa vad cam pe unde vine si am observat ca la aceeasi adresa era si GECI. Atunci am facut legatura intre ele, mai ales ca sunt pe acelas domeniu. La interviu mi s-au aruncat la inceput niste contracte de confidentialitate pentru interviu de semnat, cate 3 exemplare din fiecare, mai rau ca la vanzare-cumparare nu alta :) Bineinteles ca HR-ista aia nu mi-a placut deloc, a pus intrebari aiurea, gen unde te vezi peste 5 ani etc. (i-as fi raspuns: ma vad in locul tau, e bine? :)) A ramas f surprinsa si deranjata cand am intrebat de legatura dintre Geci si Gurucad (tocmai am zis mai sus cum am observat). De parca eram de la garda financiara, asa era timorata :) Dupa vreo luna-doua am primit un mail de la ea unde ma anunta ca nu am fost selectat. Imi venea sa ii dau reply: Multumesc, mai bine asa ca nu-mi inspirati incredere....
Alina Stan - GECI Marti, 1 Aprilie 2014
Stimate domn, va repet, GuruCad si GECI Engineering Services nu au nici o legatura, chiar daca se gasesc la aceeasi adresa. Trebuia sa fi venit si la noi sa va convingeti, nu sa va dati cu parerea cum ca ati fi gasit vreo legatura intre cele doua firme. Evident ca doamna de la Resurse Umane a fost surprinsa si deranjata cand i-ati vorbit despre concurenta la un interviu sustinut de dumnealor. Inainte sa faceti presupuneri, verificati, sau intrebati HR-ista de la GECI care va si raspunde in acest moment.

O zi frumoasa.
guru Joi, 13 Noiembrie 2014
Ca au sau nu legatura GURUCAD cu GECI nu ar avea de ce sa o deranjeze din moment ce doar am constatat ca au aceeasi adresa si atat. Nu am fost la interviu sa discut despre ...
Marian Miercuri, 26 Noiembrie 2014
Hello. Stie cineva daca firma Excent are legatura cu Geci? Se pare ca si ei tot acolo sunt cu sediul :)