Forum despre Geolog - Surface Logging

ADMIN - undelucram.ro Luni, 26 Mai 2014

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Geolog - Surface Logging, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Geolog - Surface Logging.

eusebiu Miercuri, 30 Iulie 2014
unde trimit un email sa ma angajez? sunt proaspat absolvent de geologie
Interviuback Sambata, 25 Octombrie 2014
Salut. Dupa 2 luni de la aplicarea pe site am fost sunat. Interviul consta in 3 teste scrise: engleza grila, mecanica+fizica+geologie grila, logica cu imagini si texte ( gen a este pentru b la fel cum c este pt .... Si un ex de text: tatal si 2 fii sunt pe o insula. Au la dispozitie o barca care sustine 130 kg. Tatal are 90 kg iar un fiu are 20 iar altul 70). Dupa cele 3 ore puse la dispozitie, vine interviul oral pe baza celor 3 teste in fata a trei persoane. Succes

ps. Nu deconteaza transportul