Forum despre Geonet SRL

stan_patitul Duminica, 21 Septembrie 2014

GEONET SRL/ PHARMA Nord,/ PHN Logistic BACAU. Aceeasi Marie, aceeasi palarie. Salariu (una zic si alta fac) o parte cash si o parte pe card (cel din contract). Nu poti sa-ti cer drepturile pentru ca salariu de pe card bate cu cel din contract, cel din mana promis un pic mai tarziu sau NEVER. Garantie materiala la salariu cu care te-ai inteles nu la cel din contract. Banii din garantia materiala nu sunt depusi intr-un cont la banca (conform legii) sunt la cheremul lor .Daca pleci te rogi de ei mult si bine, trebuie sa-i dai in judecata pentru a-ti recupera garantia cu conditia sa nu-ti puna o codita la inventar si atunci adio bani. Cauta numai incepatori in farmacie. Au plecat oameni de la alte farmacii sa vina la ei si au ajuns sa planga in pumni pentru greseala facuta. Muncesti 3 luni si iei bani pe o luna. Uitati-va la anunturile lor de angajare, Apar anunturile sub diferite forme, firme, PFA -uri, directori de zona, toate cu adresa de interviu in Str. Calea Moldovei, nr. 197. O mare parte din conducerea lor si-au luat talpasita, cred ca stiau ce se intampla acolo. Pentru cei ce doresc sa munceasca la COOPERATIVA MUNCA IN ZADAR, va recomandam GEONET, PHARMA Nord, PHN Logistic. O zi buna tuturor.

Elena09 Luni, 29 Iunie 2015
In grupul nostru de firme, ca și în altele asemenea nouă, își
găsesc locul acei colegi-salariați care au respect față de muncă
și față de valorile firmei , care au o atitudine constructivă și
spirit de competiție !
„Stan Pățitul” nu a avut acest stil de muncă - pe care noi îl avem -
și pentru care niciunul dintre noi nu poate fi vinovat!
Stane(știm care este numele tău!), te rugăm să nu–ți jignești
foștii colegi - împreună cu care te-ai dezvoltat profesional,
personal și material- si care au decis să rămână în grupul acesta de firme,
cărora le priește mediul nostru competititiv și care au identificat
că la noi satisfacția materială este în legătură directă cu
efortul depus și în concordanță cu realizarea obiectivelor noastre
profesionale!

Numai bine și adaptare „confortabilă” și „lejeră” în acele
medii de muncă plăcute ție!