Forum despre GFR - Grup Feroviar Roman

cineva Miercuri, 15 Mai 2013
Daca ai o adresa de e_mail a unui prieten iti pot trimite CCM valabil pana la 04.2014 acolo scrie si cat trebuie sa primesti diurna si pentru ce perioada maxima poti fi detasat , in orice caz mai bine iti cauti de lucru la concurenta , sunt mult mai corecti si platesc mai bine decat GFR.
cucubau Miercuri, 15 Mai 2013
Se pare, din cate am vazut la stiri ca , Greuceanu al nostru nu va putea lua CFR Marfa moca , e se mai schimba sistemul , daca erau Legionarii la putere nu mai era atat jaf in tara asta
Geo Joi, 30 Mai 2013
Am lucrat la GFR din Calea Victoriei-subscriu tot ce s-a notat mai sus....salarii de rahat, munca multa, ore peste program cat de multe. exploatare maxima!!!!
babau Luni, 3 Iunie 2013
Draga Geo , te rugam sa ne dai mai multe detalii , despre mediul de lucru din GFR , noi cei din tara aveam impresia ca pe Calea Victoriei sunt cainii cu covrigi in coada.
babau Joi, 4 Iulie 2013
Geo , nu vrei sa ne ajuti ? Toarna tot sa stim si noi adevarul
eu Marti, 23 Iulie 2013
Am depus si eu un CV la GFR.Dar la ce am citit aici mai bine stau cuminte...E o varza murata firma asta.Si pute rau din pacate.
baba oarba Joi, 25 Iulie 2013
O firma cu sefi de puncte de lucru slab pregatiti , cu limbaj vulgar; nu este de mirare ca anumite puncte se vor desfiinta.
Pretendor Joi, 25 Iulie 2013
GFR a devenit proprietar HZ Cargo
cineva Joi, 25 Iulie 2013
GFR a devenit proprietar pe la mai multe firme , Dar , DOAR CU NUMELE , financiar compania e VARZA , nu mai are bani nici de hartie pentru birouri, sunt niste hoti care o sa o ia ...
babau Sambata, 31 August 2013
Salariii de kakao la firma asta, bataie de joc si multi cu aere de sefi .
cineva Sambata, 19 Octombrie 2013
Ma bucur foarte mult ca nu a reusit Greuceanu al nostru sa puna ghiara pe CFR Marfa , era jale pt angajatii de la GFR , care si asa sunt umiliti peste masura
Gruia Duminica, 24 Noiembrie 2013
Salarii mici....
medor Joi, 12 Decembrie 2013
cineva Miercuri, 26 Martie 2014
Eeeee , Greuceanu al nostru intra pe mana ghiaurilor , la parnaie o sa isi dea seama, sa mergem cu pachet la el , sa nu se simta abandonat.
anonim Vineri, 29 August 2014
sa fie rusine ati facut salarile la sefii tura de 3000 ron de baza iar un manevrant este de 1109 lucrez in rafinaria brazi unde se scoate peste 3 milioane de tone pe an iar voi ...
eu Joi, 11 Septembrie 2014
mie mi s/a impins contractul si sa il semnez ce negociere +nici vorba 1400 brut si munca ca la nebuni sunt toti pensionarii si din cauza lor nu se pate marii salariile ei o duc ...
amg Sambata, 11 Aprilie 2015
am inteles ca un dispecer ajunge la peste 2000 ron, de ce va plangeti