Forum despre GGM Marketing Accord

dorin Miercuri, 23 Ianuarie 2013
si eu am interviu azi, bineinteles la 17:30. nu stiu ce sa fac. ma tenteaza banii, dar vad aici ca sunt o gramada de amenzi care te "ajuta" sa tai din salariu. am mai fost sunat si de la godwin austin, am fost la interviu, apoi la training. in 2 zile am dat peste 200 de telefoane si nimeni nu parea interesat de piata forex. si acolo erau reguli stricte. am intarziat un minut si ne-a tinut pe hol 45 de minute. cat despre atmosfera de lucru, aceeasi poveste. nu auzi nimic, trebuie sa tipi, ai spatiu doar 1 metru 20 si esti inconjurat de colegi care urla ca disperatii. unul din ei imi povestea ceva, dar era atat de innebunit, ca vorbea cu mine si tinea telefonul la ureche:)) in plus, la interviu ni s-a spus ca programul e de luni pana vineri, 8 ore, dar de fapt era de 10 ore. salariul: 200 de dolari plus comision.
nu stiu ce sa fac. as accepta ca am nevoie de bani. sunt anul intai la info la universitate dar am cursuri doar in weekend ca sunt la ID.
poate cineva sa imi dea mai multe detalii despre amenzile alea nenorocite? ca sa stiu daca mai bat drumul de la ploiesti. multumesc, si in caz ca ma duc, revin cu pareri
antraX Miercuri, 23 Ianuarie 2013
Va salut, in urma cu ceva timp am fost ( prin decembrie) am fost si eu sunat de ei , inainte de a ma prezenta la interviu am citit pe prezentul site informatiile postate de ceilalti , la inceput nu stiam ce sa cred sa ma duc , sa nu ma duc dar m-am prezentat la interviu si dupa anul nou ne-au chemat la training si ziua urmatoare am inceput lucrul , intradevar programul este de la 9 la 6 seara dar mai stai o ora pentru training in fiecare seara salariul este de 300 euro fix chiar daca nu ai nici un client in luna respectiva plus comisionul de 1% pana la 6% daca depasesti anumite baremuri , echipa este ok team leaderi sunt super de treaba cat despre amenzi nu sunt asa severi un 5 euro pentru k ai intarziat normal daca o faci in mod repetat se impun alte masuri , cat despre injuraturi nu am auzit pe nimeni sa fie amendat pentru asta , un singur defect as putea evidentia unit managerul este rus si are o fixatie in loc sa ne motiveze dupa pauza mai rau ne demoralizeaza , per total este super ok abia astept sa-mi iau salariul si nu mai credeti tot ce cititi , pana nu vedeti cu ochii vostrii
Remi Vineri, 1 Martie 2013
e KKT uitativa la boiler room !! e aceeasi chestie nu va dati pacaliti !!! sunt excroci ...nu vedeti nici un ban !! + trebuie sa mintiti toata lumea!!!
eu Luni, 1 Aprilie 2013
nisti vagabonti nu va lasati pacaliti
v Luni, 14 Octombrie 2013
stati cat se poate de departe de astia!!!! spalare pe creier, minciuna cat cuprinde, cine va fi convins sa bage bani sigur ii va pierde pentru ca asta este scopul, lipsa totala de profesionalism si batjocura legilor muncii, vietii private, informatiilor personale, integritatii celor pe care ii sunati de sute de ori!

daca aveti minte, stati acasa!

nu mergeti pe ideea "hai ca pana imi gasesc undeva ca lumea merg la astia si imi mai adaug si experienta in CV" pentru ca mai bine stati acasa fara bani decat sclavi pe plantatia "forex romania" si in plus niciun alt angajator nu va da doi bani pe experienta de la astfel de firme care apar si dispar peste noapte.
Vlad Sambata, 1 Februarie 2014
Avand in vedere faptul ca am fost sunat si eu astazi 01.02.2014 la ora 17 pentru a merge la un interviu luni 03.02.2014 la ora 17...Aceasta firma angajeaza de anul trecut si cred ...