Forum despre Global Personal Management SRL

www Marti, 21 Octombrie 2014
au trecut 6 luni de zile si nu ai luat nici o masura? la tine expirat acea perioada de mediere.
de ce nu ii dai in judecata sau depune o plangere ceva si te vor urma si alti care sunt in situatia ta, eu unul mai astept putin ca se apropie data promisa, dupa care voi vedea ce voi face.
erv Vineri, 24 Octombrie 2014

am semnat si eu contractul de mediere, si astept data promisa, cica plecarea va fii intre 15-30 noiembrie.

erv Vineri, 24 Octombrie 2014
care m-ai sunteti pentru hannover?
wolf29 Sambata, 25 Octombrie 2014
si eu tot plec la hannover,din iulie................ sunt multi dar nu stiu cati au plecat...............
frauda Luni, 27 Octombrie 2014
eu am de gand sa ii dau pe mana politiei si-au inchis telefonul si firma nu mai exista.! stiu ca nu imi primesc bani inapoi ptr care am muncit pana AM facut sange in palme dar macar sa plateasca legal. Cine vrea sa mi se alature sa scrie aici voi lua legatura cu voi ! VA MULTUMESC!!!!
deea Marti, 28 Octombrie 2014
Va rog lasati o adresa sau un nr de tel poate ne lamuim si noi cumva c e de fapt cu firma asta...
deea Marti, 28 Octombrie 2014
Frauda tu ai plecat cu aceasta firma?
deea Marti, 28 Octombrie 2014
Si eu tot pentru hannver..
Golf11 Marti, 28 Octombrie 2014
salut am semnat si eu contractul de mediere pentru hanover cu data promisa 30 oct am sunat miau zis ca nu miau fost actele traduse si ca sap asta le primeste sapt viitoare le trimite in germ.
poate prezinta un avantaj faptul ca la interviul asa zis cand am semnat si contractul de mediere am filmat totul cu o camera ascunsa pentru probe in caz de tzeapa
daca nu se tin de cuvant si ma amana si de data asta ne vedem in istanta.
nu e o avere bani ce iam dat dar de bani aia as putea cumpara nijte dulciuri la copii sarmani .o sera faina
deea Joi, 6 Noiembrie 2014
a mai primit cineva raspuns de la aceasta firma?
www Joi, 6 Noiembrie 2014
eu nu...nimic !!!
wolf29 Vineri, 7 Noiembrie 2014
Salut nici eu nu am primit nici un raspuns e clar ca am luat teapa trebuie sa facem ceva pentru ca sunt neseriosi am depus dosarul in iulie si ma tot paCalesc de la o sapt la alta
deea Sambata, 8 Noiembrie 2014
Are cineva nr firmei din germania?eu le-am cerut lor nr si au zis nu il stiu...eu am cautat nr dar nu am gasit nimic.va rog daca il gasiti sa il scrieti pt k vreau sa iau legatura cu ei sa vad daca au contracte cu aceasta firma in caz contrat vom lua masuri.ne lasam pacaliti si dam bani ca ei sa ne amane de pe o zi p alta.nu e normal.....
www Luni, 10 Noiembrie 2014
BEI Techno-Consulting GmbH
Völgerstr. 8-8a
30519 Hannover
Niedersachsen
Germany

+49 178 5258091
abcproject@yahoo.de

din ce am gasit pe internet si firma asta din germania ar fi una de consultanta nicidecum fabrica cum spun astia de la oradea, am impresia ca ii o mare facatura toata treaba asta.

deea sa ne ti la curent daca reusesti sa dai de ei.
deea Miercuri, 12 Noiembrie 2014
multumesc.voi suna la nr acela si o sa va transmit.o zi buna
wolf29 Joi, 13 Noiembrie 2014
Bei technoline printre altele intermediaza si locuri de munca ,dar nu stiu daca colaboreaza cu gpm daca aflu ceva va anunt
pppp Joi, 13 Noiembrie 2014
nici mie nu mi au spus firma , tot pentru hannover, pentru 30 noiembrie
www Joi, 13 Noiembrie 2014

wolf29 tu ai citit contractul de mediere? scrie clar la punctul II alineat 1. medieerea in vederea angajari beneficiarului la bei technoline, deci colaboreaza cu gpm.

cand am fost la oradea, tarfa cea de la birouri o zis ca ei colaboreaza direct cu firma/fabrica angajatoare, si cate si mai cate abureli........... si nimic din ce o zis nu o fost adevarat.
Din disperarea cautari unui loc de munca afara, nu am fost foarte atent la contract si am crezuto pe cea cu care am semnat contractu.

pentru cei care nu stiu: firma asta a fost infintata in aprilie 2014 asta dupa ce au inchis sc human resource , din cauza reclamatilor si plangerilor.
global personal management = sc human resource.
Si mai sunt multe de spus...

isabel13 Vineri, 14 Noiembrie 2014
Salut! Azi am sunat si eu la ei, au zis sa sun cu o zi inainte de a ma duce la ei, ca e firma e acreditata si cand am intrebat numele firmei l-a zis f repede! Mie mi-a zis sa merg pe strada scurta nr 1! Ce fabrica poate aa fie incat sa angajeze asa multi? Si ce nu mi-a placut: totul ii asa pe roze dar nimic nu a zis de fabrica din Germania! Are rost sa incerc???
www Vineri, 14 Noiembrie 2014

isabel13 daca vrei sa arunci niste bani, da incearca.....
la ei totul ii roz pe bani tai, iti promit tot ce vrei tu sa auzi, si cand le suni sa le ceri explicati iti spune sa suni la nr. din contract si inchide.
ei tot timpu fac angajari urgente dar nu pleaca nimeni....