Forum despre Grand Business Advertising SRL (Grand Imobiliar)

ADMIN - undelucram.ro Joi, 21 Martie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Grand Business Advertising SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Grand Business Advertising.

Alois Vineri, 22 Martie 2013
Niste hoti... Au furat proiectul de la Hipermarket Imobiliar si acum ii copiaza. Conditiile sunt crunte, superviserii urla ca niste apucati, nu ai dreptul la pauze, se negociaza un salariu si un comision la interviu, iar cand vine vorba de plata... Sefii sunt 2 fosti agenti de teren la hipermarketimobiliar.ro, care au vrut sa faca si ei un bussines asemanator si merg numai pe minciuni.
Ganditi-va bine inainte de a intra intr-o astfel de companie. Plus ca nu fac contracte de munca...
mihnea Sambata, 23 Martie 2013
Eu am auzit ca au dat faliment .Va spun asta din surse sigure .Am lucrat la ei 1 saptamana in 2012.Am acceptat un alt post ,dar am vrut sa-mi recuperez niste acte si nu i-am mai gasit .Or fi pe la puscarie.
constantin Luni, 1 Aprilie 2013
nu am vazut atata baiate de joc, pur si simplu nu inteleg clientii, nu se gandesc o clipa la ei, se gandesc numai la ei, ce au ei de facut, cati bani trebuie ei sa faca, nu am vazut nimic de natura sa imbunatateasca experianta clientului.
pe mine m-au sunat cel putin 10 pers diferite de la ei pt aceeasi oferta, este clar ca nu au nici cea mai mica organizare interna si strategie, fac spam telefonic, nu au auzit de follow up, trag ca orbii gloante in aer. In pare rau de salariati, ei nu au nicio vina, ar trebui sa isi gaseasca in alta parte urgent!
Curious.me Marti, 23 Iulie 2013
De fapt sediul este pe str Turnu Magurele,cladirea de birouri Cavar Center,Berceni.Niste sarlatani.
Maria Ursache, client Miercuri, 7 August 2013
In ceea ce priveste promovare pe care am facut-o, sunt foarte multumit. Au indeplinit toate conditiile, am vandut apartamentul foarte repede. In ceea ce priveste personalul societati, nu va pot spune decat ca au fost foarte insistenti, chiar disperati in a ma contacta., dar si-a meritat inisistenta, Precizez ca am intrat din greseala pe acest form. Recomand aceasta societate cu incredere.
Hater Joi, 8 August 2013
@Maria Ursache, mi se pare tare ca te recomanzi femeie si vorbesti la "masculin". Esti de incredere si tu!
Maria Vineri, 9 August 2013
Am lucrat la astia! Nu dau banii la timp, nu se tin de promisiuni cu bonusurile. Am fost si la asa zisul stand pe care il au la targuri..... Au venit zeci de oameni nemultumiti, mi-au facut capul calendar. Dupa experienta cu targul am renuntat.
Se vb f urat cu anagjatii, nimeni nu tine cont de respect, iar patronii sunt dezgustatori
Andrei Joi, 15 August 2013
nu va mai lasati amagiti de grandimobiliar.ro. niste tarani care s-au vazut cu o afacere buna pe mana si care-si bat joc.
se poarta f urat cu angajatii, limbaj obscen, fara nicio urma de bun simt. evitati pe cat se poate.
cris Duminica, 27 Octombrie 2013
Nu va mai lasati pacaliti de cei de la grandimobiliar.ro, pentru ca sunt niste tepari, se poarta foarte urat cu angajatii (jigniri peste jigniri) in fiecare zi, nu au pic de bun simt in ei,
Evitatii pe cat puteti, sunt o pierdere de timp.
mela Luni, 18 Noiembrie 2013
am lucrat ei. tot ce se spune aici este adevarat. mediu de lucru josnic, angajatii la fel... pacat de business ca e bun, insa nu stiu sa il faca.
de evitat!
Cristian Joi, 21 Noiembrie 2013

Aveti grija - vorbesc foarte frumos si intra in detalii ( exact ca cei care insala oamenii la telefon cu diferite accidente care s-au intamplat copiilor si care trebuie sa trimita urgent bani pentru ca sa evite un proces ).
Nu va lasati pacalit - promit - va iau banii si ATAT.
Cei care stiu sa citeasca sa invete din greselile noastre.

john Sambata, 11 Ianuarie 2014
Am avut neplacerea de a lucra 2 ani la ei, inca nu-mi vine sa cred cum de am stat atat... in orice caz, nu fac contracte, mi-au spus ca vor sa-mi faca carte de munca dupa 1 an de zile, conditii tampite, iti da un nokia din 95 si suni de pe acel telefon, deci ciu ciu baza de date. Salariile ti le dadeau la timp dar putini in comparatie cu ceea ce faci.
Mihai Vineri, 7 Februarie 2014
Asemenea incompetenta nu mai am vazut, sunt sunat de acesti agenti de zeci de ori nu au baze de date sau e o tactica idioata de vanzari cand ceri cu superioriorul se face ca e ocupat. Lipsa toatala de profesionalism.
Cristina Marti, 11 Februarie 2014
Am lucrat o perioada de 2 ani la aceasta firma. Ce sa scrie pe aici sunt mici rautati din partea unora. Pe nicaieri nu este perfect. Cum poti sa stai la un loc de munca 2 ani si sa spui ca nu ai fost multumit. In fine. II sustin au un proiect foarte ok. Am fost foarte multumita de tot mediul si de toti colegiii. Colaborarea a fost excelenta. Mentionez ca din intamplare am intrat pe acest forum. Intentia mea era sa imi dau cu parerea despre altcineva.
Recomand cu cea mai mare caldura aceasta societate. Sediul era undeva pe la Oraselul Copiilor. Succes celor de la grand.
JOHNNY Marti, 11 Februarie 2014

In primul rand nici nu stiu cu ce sa incep : site-ul este o copie nesimtita al hypermaketului, SA NU MAI VORBESC DE CELELALTE SITE-URI CARE DACA DAI O CAUTARE NU LE GASESTI SI SUNT TRASE LA INDIGO CU SITE-UL GRANDIMOBILIAR. nu este optimizat la google pe prima pagina, la targ impart FOI TRASE LA IMPRIMANTA, nu brosuri si panouri electronice de mari dimensiuni cum se zice la clienti. targurile sunt o minciuna pe fata : nu fac nimic din ce scriu pe brosurile respective, sa nu mai zic ca ne puneau sa zicem ca participa la targ si ei nici nu aveau stand.Pachetele alea sunt facute la misto doar ca sa iti i-a banii, nu au nici o logica si totul este facut pe promisiuni desarte
VIZUALIZARILE SUNT MASLUITE DE CATRE EI DINTR-UN CLICK, iar daca suni sa ii intrebi de ce nu se vinde o sa iti arunce placa cum ca AI UN PRET PREA MARE
In ceea ce priveste reactualizarile sunt o minciuna pe fata cum ca au potentiali clienti pentru imobilul d-voastra doar sa mai platiti 150ron
Sediul adevarat in gasiti pe TURNU MAGURELE 270 D, CLADIREA CAVAR CENTER CORPUL B ETAJ 1 SUNATI LA INTERFON LA FIRMA GRAND, pe splaiul independentei nu o sa gasiti pe nimeni, nici macar firma
MAI NOU SI-AU SCHIMBAT MASINILE CU UN SERIA 5 ULTIMUL MODEL ( a se vedea unde se duc banii dvoastra)
DACA SE GASESC AMATORI SA DEA IN JUDECATA FIRMA MA CONSIDER PARTE CIVILA IN PROCES

JOHNNY Marti, 11 Februarie 2014
n-ai nici o treaba cu realitatea cristina...iar tu erai indoctrinata sa minti la telefon...habar nu aveai ce se intamplau cu anunturile oamenilor si ce minciuni ziceau agentii ca sa vanda pachetele mari...cunosc toate fetele de la call center... nu ai lucrat acolo
Ionut Miercuri, 12 Februarie 2014
Cred ca pe acest site isi dau cu pararea doar cei care sunt frustrati de succesul altora.
Am lucrat la aceasta societate ca agent 3 ani de zile. Sunt foarte multumit de toate servicile.
In ceea ce priveste salariul a fost a fost tot timpul platit la timp. Nici nu se pune indoiala despre atsfel de lucruri.
adi Miercuri, 12 Februarie 2014
...:)) se vede de la o posta ca u ai scris : Nici nu se pune indoiala despre atsfel de lucruri...( invata sa vb si sa scrii corect) mai folosesti si numele meu..cat despre serviciile tale jalnice nu o sa zic eu in viata mea asa ceva despre firma asta de 2 lei...cat despre frustrare nu am de ce...am avut cel mai mare salariu din firma...am acelasi cap in continuare si unde lucrez...doar ca acum am intors armele impotriva tzarusilor :)))))
Alice Luni, 3 Martie 2014

Supervizorii urla la tine sa faci comenzi de dimineata pana seara. Nu platesc salariile la timp, iar bonusurile astea sunt infime in comparatie cu banii care le intra lor in buzunar. N-au nicio baza de date. Spun numai minciuni clientilor, iar cei care au vandut, sigur nu au vandt datorita lor.