Forum despre Grand Business Advertising SRL (Grand Imobiliar)

adi Vineri, 7 Martie 2014
dupa ce e gata reportaju o sa si-o i-a in bass tzarusii astia...nici comisaru' lu'peste prajit care tot il invoca ei nu o sa ii mai ajute....
Tudorica Marti, 5 August 2014
Am lucrat pe gratis o zi la ei. Aveau sediu la un etaj al unei vile de pe langa Oraselul Copiilor.
Eram 10 oameni in jurul unei mese cu un jaf de nokia in mana si periodic veneau liste cu anunturi cu imobile/apartamente culese de pe internet. Eram pusi sa zapacim oamenii la telefon, unii erau sunati pentru a 5-a oara in saptamana aia si te injurau la greu asa ca faceai repede o ciorna pe care-i scriai numele si dadea si tu la colegi dar se pierdea repede si nu tinea nimeni cont pentru ca ar fi fost foarte multi oameni de tinut minte etc.
Cica iti faceau contract de munca la primul om pe care-l prosteai sa-si puna anunt pe site-ul lor. Eu in ziua aia nu am facut rost de niciunul. Daca faceai o pauza tipau la tine.
Din aia vreo 10 oameni la masa aia, toti pusti parca doar o fata cica era angajata. Salariul 800 lei parca dar nu stiu daca iti faceau si contract, pe cate ore, daca plateau contributiile la stat si tot asa.