Forum despre Grand Casino Romania SRL

ADMIN - undelucram.ro Joi, 25 Aprilie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Grand Casino Romania SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Grand Casino Romania.

B. Vineri, 26 Aprilie 2013
La Grand Casino Marriott cel putin stafful este ok, dar conducerea lasa de dorit. Oamenii sunt munciti pana peste cap, platiti putin, overtime , cat pentru lucruri bune ai noroc daca nu te scuipa clientii la mese sau nu te injura.
Mr. L Miercuri, 17 Iulie 2013
Receptia e centru atentiei la Grand Casino. Mai mai daca te duci la ales femei. Aveti dimineata fete dragute si blonde care mai mai de nu te roaga sa le lasi sa vina cu tine acasa,vrajala de bordel si machiaj de ..... si noaptea brunete disperate dupa atentie care ti-ar baga manan'n buzunar dupa bani daca ar putea .Managerii se invart de colo colo, eu unu am pierdut dar am si castigat bani. Nu ma plang dar intr-o zi planuiesc sa plec cu mulatra de la receptie, easy target.,
emma Vineri, 11 Octombrie 2013
as vrea si eu sa stiu daca a fost cineva la interviu pt cursul de dealer la Grand Casino Marriott. Eu sunt programata luni, la ora 1. Stiti cumva daca se plateste cursul si ce salarii se ofera dupa absolvirea cursului?
MR Eclipse Marti, 5 Noiembrie 2013
Ce salariu este pentru un dealer la Grand Casino Marriott? Stima
Ady Joi, 30 Octombrie 2014

parerea mea ca suntem destul de prost platiti! dar daca nu zice nimic treaba merge ursu merge... poate ne trezim odata...