Forum despre Grawe Romania Asigurare SA

ADMIN - undelucram.ro Miercuri, 18 Aprilie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Grawe Romania Asigurari, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managemnetul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Grawe Romania Asigurari.

De asemenea, asteptam intrebarile voastre in speranta realizarii unui dialog constructiv.
Ali Marti, 11 Decembrie 2012
Pt postul de consilier financiar, stie cineva daca ai asigurata si o parte fixa sau doar comisioane? Multumesc!
ixy Miercuri, 21 August 2013
Am fost la interviu si mi s-a spus asa: iti poti alege practic ce doresti sa fii: consultant sau manager(team leader), dar ca si manager trebuie sa ai un cod(am uitat numele) pe care il obtii urmand o platforma online timp de 50 de ore , apoi sustinand un examen ce te costa 250 ron.apoi iti poti crea propria echipa. mi-a placut ideea, problema insa este ca lucrezi exclusiv pe comision iar in primele luni s-ar putea sa mori de foame in stilul acesta. cine are niste bani stransi, poate risca pentru ca au niste sisteme de bonusare foarte misto, aproximativ in stil MLM si poti castiga f bine , din spusele celui cu care am dat interviul. Daca nu ai job este ideal sa incerci, pt ca trebuie sa inveti pentru test, sa participi la training, si nu prea poti face asta avand un alt job full time.succes tututor!