Forum despre Hagleitner Hygiene Romania

sfat Sambata, 22 Martie 2014
Draga icon,

dar de ce nu vrea firma cealalta sa te ia inapoi dupa o luna de "concediu" la hagleitner? Doar au plans dupa tine cand i-ai parasit, nu?

Nu vezi ca-ti dai singur calificativul? Bravo. Asta spune tot.
icon Sambata, 22 Martie 2014
Va ofticati ca spun adevarul! Omul citeste si judeca ...
o pitzipoanka Sambata, 22 Martie 2014
pentru ca raport,pentru ca GPS,pentru ca Austria, pentru ca suntem nascuti in Romania, pentru ca Icon, Agentul 008 sau 009, pentru ca ridiche, pentru ca sheful, pentru ca, Cristian oricare ar fi el,pentru ca Cristina cu C mare,pentru existenta acestora zambim noi aici.
iepurashu' tirolez Duminica, 23 Martie 2014
Citind tot ce s-a scris despre firma asta parerea mea este ca sunt unii care zburda de-adevaratelea pe campii la greu , DUSI CU CAPU' ,sau doar a venit primavara Altii se justifica sau se straduieshte dar nu prea reusesc Si in sfarsit cei care face mishto si posteaza sub mai multe nume ,cred ca s-a prins toata lumea . V-ash mai zice eu ceva ,da ma grabesc acuma ,ca nu am facut planu' pe luna asta ,dar o sa revin!
zellamzee Duminica, 23 Martie 2014
Mai ia la tine niste ciorapei ca te poate te ajuta sa faci planul
zell am see Duminica, 23 Martie 2014
se scrie Zell am See
ciorapelu' tirolez Duminica, 23 Martie 2014
hai ca planu' nul mai fac oricum ,nici nu asta iera idea !Oi fi eu gras si urat ,da nu sunt si prost. m-am prins eu de toti care a scris pe forum , asa ca sa stie toti! ca sa va dovedesc ca sunt bine informat ,vas supune atentiei misterul din bucegi ,cine e la curent stie la ce ma refer.stie si d.gadea de la protv ,iam scris acu ceva vreme , da' mia blocat sri-u mailul si nu am primit raspuns. nici nu stiti voi cate stiu ieo ,puneti ceva la rece si va spui la fiecare!
ciulama cu varza Miercuri, 26 Martie 2014
Sal, da oameni normali nu e in firma asta?
ciulama cu varza Miercuri, 26 Martie 2014

ba da, dar nu scriu prostii pe site-uri, isi vad de "amaru' din capul lor" si cel din buzunare, prin munca cinstita!

marks Luni, 31 Martie 2014
PROLETARI DIN HAGLEITNER UNITIVA !
cutzu' Miercuri, 2 Aprilie 2014
uniti-va! burghezule.....
marks Miercuri, 2 Aprilie 2014
era vorba de proletari cutzule. si este sub 50.
paparazzi Duminica, 13 Aprilie 2014

Si uite ca fuse si marea intalnire de la Viena , din pacate Romania a fost inexistenta la toate capitolele ( curios ca stiu ca un baiat care a vandut 6 xibu inox ce nu o sa mai vanda nimeni in Romania si in multe alte tari ) .

Totusi ne-am facut remarcati ca deobicei prin alcool si mai nou batai cei doi mari pugilisti. .

Cristi B Luni, 14 Aprilie 2014
Pai macar pt vanzarea aia de Xibu Inox trebuia sa fie existenta Romania, in curand probabil o sa dispara si de pe harta firmei dupa ultimul an fiscal, pastorita atat de bine de managerul mult iubit si stimat..
ileana Luni, 14 Aprilie 2014
Ar putea sa-mi spuna cineva in ce consta primul si al doilea interviu? Va multumesc
fratii klichko Luni, 14 Aprilie 2014
Lol. E de la presiunea din firma. Mai refuleaza oamenii printro bataitza. Cred ca-i premiera totala.
klitchko 2 Luni, 14 Aprilie 2014
ce presiune, domle?
presiune din cap bai... li s-a urcat alcoolul. asta n-are nimic de-a face cu presiunea din firma. ca acuma chiar ca incepusera sa se mai aseze lucrurile
unguru' bulan Luni, 14 Aprilie 2014
Draga Ileana, daca vrei un job stabil cauta in alta parte
paparazzi Luni, 14 Aprilie 2014
Se pare ca dupa 18 zile au scapat si de baiatul din Constanta ...Unde vor sa ajunga si cum doar ei stiu ..Dar cu mailuri ca ai muncit doar 7 ore si 40 minute nu ajung nicaieri .

Eu sunt 100% sigur ca problema pleaca de sus vorba aia " pestele se impute de la cap " ar trebui sa realizeze deja ca este nevoie de alt manager .
paparazzi Luni, 14 Aprilie 2014
Se pare ca Vasile scria pe la inceputul forumului ca exista un proces in Timisoara si unu in Constanta se pare ca sa ajuns sa aibe dreptate .
Cel din Constanta care a lucrat aproape 2 ani la Hagleitner are de cand sa dea in judecata compania . Sunt curios cum va decurge procesul ca am inteles ca da citatii la toata firma ca martorii sper sa ne tina la curent .