Forum despre Hartltrans Romania SRL

anonim Duminica, 31 Martie 2013
a lucrat cineva pe postul de transport manager?
Sergiu Luni, 2 Iunie 2014
Am lucrat eu,
colectivul este tanar, sunt cat de cat de treaba,
Partea proasta este ca daca pici pe un departament care are ff mult de lucru nu se ocupa absolut nimeni de tine, si te vor da afara.
Ei au tot timpul anunt pe Ejobs, daca esti foarte bun te tin, daca nu te arunca ca pe o masea stricata,
Eu am stat la ei un timp, era unu plecat in medical, in ziua cand a venit ala, m-au si dat afara.
Depinde de cine tie sef, la ei este ca si loteria.
Nu esti nicidecum manager, esti expeditor, Manager are doar functie estetica la ceea ce faci.
Foarte important nu intarziati niciodata, si niciodata nu plecati la ora 18:00 cand se termina programul.
In rest, sunt profesionisti ca si lucru, salariul este mic la inceput dar ajunge ok.
Daca prinzi un dep fain care isi da interesul sa te invetete, este super, daca pici la un dep care n-are timp sau efectiv nu vor sa te invete, te vor da afara, fara sa-ti zica de ce macar.
Alina Vineri, 20 Iunie 2014
Imi poate spune cineva cum este mediul de lucru in aceasta companie? Ma intereseaza in mod special deparamentul de controlling? Si ce salarii se ofera?
Multumesc anticipat!
devreo Marti, 19 Ianuarie 2016
Penibilitate la cote de exploatare as spune - cu riscul de a avea cativa contra-comentatori, angajati in companie, ii rog sa imi asculte motivele: am fost recent pentru interviul de Transport Sales Manager, descriere somptuoasa pe site, ma suna cineva din Austria, totul super-cool!. Ma prezint la interviu, tipa de acolo se uita pe CV-ul meu si imi spune inaintea oricarei discutii ca trebuie sa imi marturiseasca salariul ce o sa imi fie oferit: 1280 RON in primele 3 luni, 1480 RON urmatoarele 3 luni apoi ramane acelasi si se adauga un bonus lunar de approx 2000 RON. Ii multumesc pentru sinceritate si ies, lovindu-ma de managerul austriac surprins ca nu particip la partea a 2-a a interviului. O dezamagire completa.....