Forum despre Heineken Romania

pozitiv Marti, 19 Martie 2013
Atata timp cat nimeni nu a intrat aici sa scrie ceva despre ei, in special negativ, inseamna ca oamenii sunt multumiti si isi vad de treaba lor. Bravo Heineken!
la Luni, 20 Ianuarie 2014
Eu am lucrat in jur de 5 ani in urma. A fost foarte ok. Nu stiu ce s-a schimbat de atunci. Stiu ca se munceste mult (asa era si atunci) dar omul e respectat si e bine platit. Sunt si alte beneficii gen: navete de bere moca, excursii moca, bonusuri etc. Imi pare rau ca am plecat.
c Joi, 6 Februarie 2014
Ceau!

Da un store controller ce face la Heineken ?
fabre Luni, 24 Februarie 2014
salut .da ce salariu are un store controller...
c Joi, 27 Februarie 2014
CUM E UN INTERVIU IN HEINEKEN ? job urile se iau pe bune , sau pe relatii ?
anonim Vineri, 21 Martie 2014
probabil depinde de fiecare in parte...se poate obtine post si pe pile ca peste tot dar daca esti ferm pe pozitie cred ca sunt sanse de angajare la ei ...
tudorita Luni, 7 Aprilie 2014
salut stiti cumva pentru postul de Office Assistant de ce perioada de angajare e numai 1 saptamana prin Lugera? multumesc
G Joi, 17 Aprilie 2014
am fost sunat si am participat la un interviu telefonic pentru un post de Inginer Investitii si reparatii la fabrica heineken Constanta.

Poate da cineva detalii despre atmosfera si modul de lucru din fabrica de la Constanta?

Multumesc anticipat.
Ana Joi, 31 Iulie 2014
Buna seara! Imi poate cineva spune cateva detalii legate de pozitia de Contract manager. Cum sunt sefii, cam care sunt salariile de pornire. Va multumesc anticipat
pisimic Luni, 26 Septembrie 2016
Aveti idee daca se sta peste program? Care este programul de lucru la sediul din Bucuresti?
Multumesc!