Forum despre Huawei Romania

pentru g Joi, 4 Decembrie 2014
as vrea sa te intreb, ce prestatie aveai in ziua in care stateai pana la ora 2 dimineata si mai ales a doua zi de dupa,nue vorba ca munca omoara, dar oare te poti concentra la ora 2 dimineata?
Huuuuawei Vineri, 5 Decembrie 2014
@ssalex pentru postul de revenue accountant am fost si eu la interviu, am sustinut un test de contabilitate (care a fost destul de usor) si o discutie generala (despre studii si experienta)cu o persoana de la HR urmand sa am o intalnire si cu managerul, numai ca la raspunsul ultimei intrebari (despre salariu, am cerut 3000 lei/net) "duduia" a ramas putin socata, ca dupa 5 minute sa ma anunte ca managerul nu poate sustine interviul si ca se reprogrameaza pentru o alta data. Astazi am primit reprogramarea, in care sunt anuntat ca profilul meu nu se potriveste cu postul respectiv.
Deci, ssalex daca primesti un raspuns favorabil te rog sa ne anunti si poate ne spui si o suma aproximativa.

Multumesc!
DELIA Luni, 8 Decembrie 2014
in ce consta testul pentru Junior AP Accountant?daca poate sa imi raspunda cineva
ramosa Miercuri, 2 Martie 2016
buna ziua, as dori sa aflu informatii mai actualizate, de ex pt postul billing specialist, care ar fii salariul, daca se sta peste program, mediul de lucru si cate ceva despre cum a decurs interviul,multumesc!
unsarac Vineri, 10 Iunie 2016
Salut. Ce salarii sunt pentru technical support ?