Forum despre Human Resource & Recruitment Expert

JOJO Joi, 2 Ianuarie 2014
SI NOI AM PLATIT SI AM SEMNAT CONTRACTUL ,,,,ATUNCI NE=U SPUS CA PLECAM IN 15 ZILE SI DE ATUNCI A TRECUT 4 LUNI SI NUMAI NE MINTESC,,,TREBUIE SA LUAM MASURI SA PRIMIM BANII INAPOI
miron Vineri, 10 Ianuarie 2014
acesta firma din oradea este o MARE TEAPA!!de 6 luni am depus cererea de plecare la munca si tot ma mintesc.nu raspund la telefon si se fac ca ploua.pentru acesta vom fi nevoiti sai dam in judecata pt INSALACIUNE!!..au facut si un contract de mediere doar in beneficiul lor!!e un fel de caritas ala cluj!!dar au omis un mare lucru in redactarea contractului de mediere si acela va fi in paguba lor!
m Sambata, 18 Ianuarie 2014
ce se intampla cu aceasta firma?sotul meu a depus dosarul in 14 .10 2013 si nu a primit nici un raspuns. daca a plecat cineva cu aceasta firma sa ne raspunda.
alex Joi, 30 Ianuarie 2014
Suntem un grup de 4 persoame care asteptam de 4 luni ..... acuma cand sunam nu mai raspund la telefon..... ori daca raspund numa abureli...... E O MARE TZEAPA ......
Cristian Luni, 3 Februarie 2014
Ar trebui sa facem cv...cu toti sa ne strangem si sa mergem pe capu lor cu Cu un avocat si sa facem cv ..pentru bani nostri
alex Miercuri, 5 Februarie 2014
ar trebui un avocat si asa poate ne recuperam bani
Lily Joi, 6 Februarie 2014
Buna! Totusi pana la urma a mers cineva cu aceasta firma la munca ? Daca a plecat cineva ,va rugam sa ne raspundeti cum este si cat timp ati asteptat pana la plecare ?
simona0754285218 Joi, 13 Februarie 2014
Aceasta firma este foarte bine specializat pentru inselarea oamenilor. au peste 15 anunturi pe tocmai.ro dar nici unul cu numele firmei. Incercati cu nr de telefon mai sus si dati cautare avansata pe toata romania.Deci cine nu a patit cu ei n-are de unde sa stie cu cine sta de vorba.
Am sunat la protectia consumatorului, au deja 2 dosare dar nustiu din ce cauza ei nu pot face nimic.Apropo nr de tel afisat in birou ca tel.consumatorului este falsa am incercat.
ludovic Vineri, 14 Februarie 2014
buna. eu astazi mi-am facut contrat cu ei si nu stii ii teapa sau nu????dak este ce ar trebuii facut??sa imi bag un avocat??
alex Sambata, 22 Februarie 2014
eu astept de 6 luni si adiooo si lucru si bani .. nu mai raspund nici la telefoane
plokij13 Luni, 3 Martie 2014
Buna.Haideti sa ne intalnim mai multe persoane care am fost inselati de aceasta firma Human Resource & Recruitment Expert din Oradea si sa le facem o vizita pt a ne raspunde la cateva intrebari legate de contractele de munca promise.Vom face in asa fel incat sa vina televiziunea si sa raspunda legal de inselaciunile ce le-au facut.Nu inteleg cum cineva poate insela sute de persoane si nimeni sa nu ia masuri in privinta asta.....
fureszoszkar Marti, 4 Martie 2014
Salutare toti care cititi comentariile!Am facut contract cu respectiva firma de mediere cu promisiunea ca vom pleca la munca in Germania,ne vor suna,dar nimic.Am sunat noi,raspunde doar robotul.Nu va speriati,sunt oameni care au fost cu ei la lucru,dar au trecut doua luni de cind am incheiat contractul(Eu).Speram si asteptam,nu-i exclus sa fie o teapa.Succes tuturor!Contactati-ma,daca aveti ceva noutati. gaudigabor@yahoo.com
fureszoszkar Luni, 10 Martie 2014
salut plokij13,alex,ludovic, simona si toti care ati comentat.dati-mi un punct de acces,sa putem comunica,sa vedem ce este de facut,raminem si fara banii platiti si fara munca.Ma puteti contacta la adresa gaudigabor@yahoo.com Astept mail-urile voastre!
moni Duminica, 16 Martie 2014
Nu mai stie nimeni nimic despre firma asta din oradea a plecat cineva cu ei ca eu astept de o luna si ceva va rog mult scrieti cineva daca a plecat
moni Duminica, 16 Martie 2014
Nu stie nimeni nimic despre firma asta din oradea ca am semnat si eu un contract cu ei in data de5 .01.2014 a zis ca plecam in28.02dar nimic
stefy Luni, 17 Martie 2014
cine a plecat sa spuna sau sa imi raspunda pe stefania_elisabeta, fim grup care a semnat contract cu ei si asteptam dar cred ca asteptam multa teapa
stefania Luni, 17 Martie 2014
si noi asteptam fim grup ce facem nu stim nimic nimeni nu spune nimic tapa am luat dar trebuie sa ne razbunam ca isi bate joc de noi
alex Luni, 17 Martie 2014
eu am semnat contrat cu ei din septembrie 2013 si de atuncia nimika nici un raspuns
stefy Luni, 17 Martie 2014
Eu am postat un anunt pe facebook in atentionarea oamenilor sa aibe grija . Sa nu treaca prin ce trecem noi acum. Siau batut joc de prea multi oameni. Se va intoarce roata
ELENA 1957 Vineri, 4 Aprilie 2014

A incheiat fiul meu un contract de mediere cu aceasta firma.In 21.03.2014 cu promisiunea plecarii in Germania in 5 aprilie. Fiind la 660 km de Oradea am incercat sa luam legatura cu d-l din contractul de mediere.Nu raspunde.Telefonul este inchis. La telefonul din Registrul Comertului raspunde o doamna ce spune ca nu are legatura cu firma. Oricum firma este inregistrata la ITM Bihor.Nu stiu daca ajuta pe fiul meu sau altcineva ca este inregistrata la ITM sau la Registrul Comertului. Astept si eu un semn de la cine a mai lucrat cu aceasta firma cu bune si rele