Forum despre Human Resource & Recruitment Expert

plokij13 Sambata, 12 Aprilie 2014
Ma mira faptul ca sunt atatea firme ca si Human Resource & Recruitment Expert ce iau banii oamenilor inselandu-i si nu se ia nicio masura pt a-i opri.Inainte de a semna acel contract de mediere,mi s-a spus tot ce vroiam sa aud pt a semna contractul si a le da banii,dar ce nu apare in contractul de mediere din ceea ce spun ca fac, sunt doar ”abureli”.Acel contract de mediere e facut in asa fel incat sa-i acopere de tepele pe care stiu ca le dau.Asa sa-i ajute Dumnezeu.....
daniel Duminica, 13 Aprilie 2014
o mare TEAPA este aceasta firma Human Resource & Recruitment Expert
vio Luni, 14 Aprilie 2014
Firma Human Resource&Recruitment Expert si-a schimbat sediul.Stie cineva noua adresa?
mikyyy73 Marti, 6 Mai 2014
Buna, si-au schimbat sediul sau a frost desfiintata firma aceasta. CEi care au pat it acelasi lucru CA mine care astept due aproape in an cu promisiunile lor va rog sa imi dati un email la mikyyy73@yahoo.com
gheorghe Miercuri, 21 Mai 2014
am semnat un contract cu ei in 28 febroarie, mi-au raspuns la telefon doar de 2 ori spunindu-mi ca asteapta ceva contracte de dincolo. de atunci si pina in prezent nu mai raspund la televon cu toate ca acesta suna . DECI TEAPA>
iulian Duminica, 3 August 2014
am vrut sa semnez, insa am avut inspiratia sa intru pe forum. acu firma sar putea sa fie sub alta denumire: GLOBAL PERSONAL MANAGEMENT. ar fi bine sa va interesati inainte de a semna. EI DOAR CER FOLOSIND O POVESTE, e de datoria noastra sa "CASCAM OCHII" ce semnam.
seriosu Luni, 18 August 2014

Sa stiti foarte bine ce cititi acum CA ACEASTA FIRMA IA NUMAI BANI SI IN REST TRAGE TEPE NU STIU CA STAT E ACEASTA ROMANIE DAR NU SE SESIZEAZA NIMENI

mica1975 Joi, 21 August 2014
Poate sa-mi spuna cineva (care are contract de mediere semnat) de cine e reprezentata firma Human Resource $ Recruitment Expert?
ionel Joi, 13 Noiembrie 2014
am un avocat angajat cine vrea sa mii se alature sa deschidem un proces sa ma sune la nr.0749372318 cristian!!
eluta Duminica, 22 Februarie 2015

Buna ,eu si inca 2 persoane am fost de am incheiat contractul de mediere cu aceasta firma si nu am primit inca nici un raspuns ,am incheiat contactul in decembrie 2013,deci nu stiu ce sa zic de aceasta firma.