Forum despre Human Resources Premium Selection

ADMIN - undelucram.ro Sambata, 3 Mai 2014

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Human Resources Premium Selection, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Human Resources Premium Selection.

serene Marti, 3 Iunie 2014
cred ca este o firma tepara!
dany Miercuri, 27 August 2014
serene ai fost la interviu la firma asta din sibiu crezi ca sunt tepari si eu i am contactat telefonic ca am gasit anuntu pe tocmai.ro
eu Vineri, 29 August 2014
de ce credeti ca sunt tepari?
Mihnea Miercuri, 3 Septembrie 2014
Am luat teapa eu impreuna cu nevasta si copilul de 1600 lei .... asteptam si tot degeaba , dupa contractele mult dorite ! Banii nu avem cum sa ai recuperam .... ! Nu mergeti cu Human Resources Premium Selection cititi pe google despre aceasta firma si va convingeti singuri !!
mena Miercuri, 17 Septembrie 2014
sant mii de oameni care au platit contract de mediere acestei firme care continua sa aiva activitate si sa faca bani pe minciuna
CARMEN Duminica, 12 Octombrie 2014
SUNT SI EU O PERS CARE A SEMNAT ACEL CONTRACT DE MEDIERE SI AM DAT ACEI BANI CE STITI ESTE CEVA ADEVARAT SAU ESTE O MINCIUNA TOATA SARADA