Forum despre Hutchinson SRL

maria Miercuri, 28 Mai 2014
As vrea sa stiu mai multe despre firma hutchinson, despre mediul de lucru, oamenii, cum se desfasoara interviurile.
radu Luni, 23 Iunie 2014
Ma poate ajuta cineva cu cateva informatii despre testul stagiului de pregatire de la Hutchinson?
fost angajat Duminica, 28 Septembrie 2014
ce anume vrei sa stii?
alex Joi, 6 Noiembrie 2014
imi poate spune si mie cineva in ce consta testu acela pentru internship?
max Duminica, 9 Noiembrie 2014
As vrea sa aflu detalii despre testul de angajare, ce fel de test este ( de cunostinte, de indemanare, psihologic, de inteligenta ), daca este un test grila sau nu, oral sau scris.
Se poate sa aflam modul de desfasurare ( unde se da testul, cu cine, cat dureaza ? ), si cateva exemple de intrebari din testul scris ( daca exista un test scris).
Hutchinson pare sa fie o firma cu un domeniu de activitate interesant si as vrea sa iau testul de angajare.
BogdanME Luni, 7 Noiembrie 2016
Nu inteleg ce va intereseaza atat despre firma aia, am fost la interview, nici nu vreau sa lucrez acolo, salariul mic si fac doar tuburi pentru aer conditionat pt aeronave, nimic ...
Roby75 Luni, 30 Ianuarie 2017
Am fost si eu la un interviu la aceasta firma. Interviul a durat de la ora 09,10 pana aproape de ora 13,00. La inceput ti se prezinta cateva tuburi din fibra de carbon combinate ...