Forum despre ID Sarrieri

GICU Miercuri, 8 Mai 2013

sunt in reorganizare, lumea pleaca, vine, cu incasarile/vanzarile nu stau prea bine dar poate pana la urma noua conducere reuseste sa miste ceva, cine stie, mult succes!

ANONIM-BV Miercuri, 29 Mai 2013

Daca nu a scris nimeni mai nimic de aceasta firma o sa va zic eu cum sta treaba!
Pai in primul rand daca va intereseaza partea financiara este destul de ok depinde ce functie ai ...pt.un junior buyer se ia in jur de 18 mil ....pt.un job de asa zis''asistent manager''se ia 20 mil....si cam pe aici se invart sumele in afara de asa zisii sefi sau contabilitatea!
Colegii ca peste tot si ok dar si de evitat!

ada Vineri, 31 Ianuarie 2014

Id sarrieri, am citit pe forum-uri despre ei, salarii de 7 mil. Mi sa oferit un salariu in mana de 1000 lei + bonusuri. Toate bune si frumoase. La birou la semnat de acte mi s a pus contractul in fata cu salariul brut de 1370 lei si progr de 8 ore. Dupa ce am semnat un catastif de acte mi sa pus in fata un ultim document o anume garantie de care nu aveam habar cu suma de 70 lei. Prin urmare salariul este de 930 lei- 50 lei un abonament Ratb se ramane cu 880 lei. Acum sa vedem dk dau banii la timp