Forum despre Inaxio Consulting

ADMIN - undelucram.ro Marti, 3 Iulie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Inaxio Consulting, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Inaxio Consulting.

dudeX Sambata, 17 Noiembrie 2012
- eine kleine Erfahrung
- am aplicat pentru un post legat de limba germana
- am fost sunat si testat de somebody pe EN, und danach von jemandem pe DE
- au spus ca testul a decurs foarte bine
- apoi warte nur balde :0), ce sa mai spun ... I'm still waiting si astazi :0)
- cred ca ar fi ok daca am primi un raspuns, fie el pozitiv sau negativ, explicatiile nu sunt necesare, dar macar stii ca scapi de o grija
- multumesc tuturor celor din undelucram.ro pentru posibilitatea de exprimare
Radu Sambata, 17 Noiembrie 2012
pentru ce pozitie te-au chemat mai exact dudeX?
Radu Sambata, 17 Noiembrie 2012
si apropo, cat timp a trecut de la interviu?
dudeX Duminica, 18 Noiembrie 2012
- pentru Operator IT (Limba germana nivel mediu)
- cand ... nu vreau sa fac valuri sau cineva sa fie afectat
- nu am absolut nimic sa le reprosez, totul a decurs normal si corect
- dar daca s-ar putea standardiza procedurile pentru a include un raspuns minimal, fara explicatii, ar fi excelent
- vreau doar sa fac o critica constructiva la modul general, repet, nu am nimic de reprosat nimanui
- eu exprim doar punctul meu de vedere ... a administra un business si a asigura salariile in ziua de azi este mai mult decat dificil, si cu siguranta eu n-as putea face asta :0)
mimi Luni, 19 Noiembrie 2012
Subscriu, am aplicat pentru acelasi post impreuna cu alta colega la inceputul lui octombrie, cred ca a trecut o luna.Am fost testata prin telefon mai intai pe engleza, apoi pe ...
corina Miercuri, 21 Noiembrie 2012
nici mie nu mi-au raspuns, desi cunosc pe cineva care cunoaste pe cineva, oricum retineti ca are legatura cu IBM
ioan Miercuri, 6 Martie 2013
contractor ibm in centrul gpsg (adica servicii catre clienti: remote desktop, software, hardware etc). bani sint o gramada (in functie de proiect, ibm-ul/clientul poate plati pana ...
george Joi, 14 Martie 2013
deci posturile pe remote sunt in cadrul IBM ? si cam ce salarii ofera ?
ioan Luni, 18 Martie 2013
@georgedepinde pe ce post si pe ce proiect. packagerii/testerii au 1200 ron salariu de baza si sporuri de performanta (poti ajunge si la 1000 de euro pe luna in functie de cat de ...
monika Luni, 23 Decembrie 2013
Buna,poate sa-mi dea cineva detalii despre jobul de L2/L3 support - DB2 Administrator (24/7)?Merci
nono Miercuri, 17 Septembrie 2014
Da sunt salarii destul de mici fata de media pietei, cunosc persoane ce au lucrat la ei si au schimbat ulterior firma.
Maria Joi, 18 Septembrie 2014
Pe germana am prieteni ce au lucrat la Inaxio si salariile erau intradevar sub media pietei, aprox. 2300 Ron chiar si pe proiecte de management, proiecte pentru clienti externi, ...
visual Miercuri, 10 Decembrie 2014
salut. vreau sa stiu si eu un contact mail/telefon de la inaxio. am aplicat la un job dar nu au site si chiar nu stiu cum sa ii contectez. merci.