Forum despre Inditex Romania (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Uterqüe)

violeta Joi, 19 Septembrie 2013
Am fost de la 9:30. La plecare am intrebat cat dureaza pana sa primim un raspuns de data asta, mi s-a spus ca intre 24-48 ore....
eo Joi, 19 Septembrie 2013
aha...eu am fost la 12:30 si ne-a spus ca rsp e pana dum. cel tarziu dupa cate am inteles ...
Flo Joi, 19 Septembrie 2013
V a placut evaluarea?
violeta Joi, 19 Septembrie 2013

@Flo
Mi s-a parut draguta abordarea. Fata de clasicele intrebari: Si unde te vezi peste 5 ani ?!
Care sunt punctele tale forte? Dar cele slabe ?!
:))))

Alex Vineri, 20 Septembrie 2013
Eu sunt la Zara Home, am primit mail pt Medicina Muncii...trebuie sa ajung la Clinica Medas din centrul vechi, vineri la ora 16. Tu cand trebuie sa ajungi acolo?
lolo Vineri, 20 Septembrie 2013
Alex, toti mergem la aceeasi ora(cei de la Zara Home). Suntem 5 parca, din ce am vazut in e-mail.
Cristina Vineri, 20 Septembrie 2013
A primit cineva raspuns pentru ZARA?
george Vineri, 20 Septembrie 2013
@ Cristina: no
mishu Sambata, 21 Septembrie 2013
din cei care au fost la assessment a primit cineva raspuns?
tralala Sambata, 21 Septembrie 2013
Eu nu am primit nimic inca...
Violeta Sambata, 21 Septembrie 2013
Nici eu n-am primit nimic...
Cristina Sambata, 21 Septembrie 2013
Nici eu... sper sa ne dea, intr-adevar, raspuns pana maine cum ne-a zis. Cu toate ca mi se pare ciudat sa ne raspunda in week-end..
lolo Sambata, 21 Septembrie 2013
Cei de la Zara Home...ati primit e-mail cu locatia unde mergeti luni? Eu nu am primit nimic si le-am trimis azi un mesaj...
tralala Sambata, 21 Septembrie 2013
ma gandesc ca cei care nu am primit nici un raspuns pana acum sa fie pt ca am fost refuzati? adica sa le fi dat mail doar celor acceptati..
X Sambata, 21 Septembrie 2013
Da, tralala. Mai e putin si cei acceptati vor semna contractul. Mall-ul se deschide pe 17 oct, magazinele trebuie aranjate. Deci sunt sanse din ce in ce mai putine sa mai primiti un raspuns pozitiv. Bafta!
Alex Sambata, 21 Septembrie 2013
Cei care deja semneaza contractele sunt pt Zara Home...care de la inceput au primit raspunsurile mai repede. Pentru Zara s-a mai facut un assessment...posibil sa fie nevoie de timp sa proceseze toata informatia... si cred ca este nevoie de putina rabdare. Bafta tuturor.
tralala Sambata, 21 Septembrie 2013
Eu cred ca era o echipa destul de mare acolo ca sa ocupat de noi si plus de asta au zis ca cel tarziu duminica o sa primim raspunsul.. Cu toate ca eu cred ca cei de la birouri nu lucreaza in weekend.
mishu Sambata, 21 Septembrie 2013
sa fim optimisti....mai e si maine o zi si luni o zi......eu zic ca o sa ne sune.....indiferent de raspuns....cel putin impresia asta o am despre ei...ca sunt profesionisti.
eo` Sambata, 21 Septembrie 2013
nici eu nu am primit nici un semn pana acum de miercuri dupa acel assessment !!!
Tommy Sambata, 21 Septembrie 2013
Am fost chemat la interviu pentru Bershka pe 19 mi s-a spus ca o sa primesc un raspuns pana miercuri, insa am fost sunat in acceasi zi sa vin si vineri pe 20 la al 2 interviu unde mi s-a spus ca daca o sa fiu selectat o sa primesc raspunsul in 7 zile. Am fost obisnuit sa primesc la cateva ore raspunsul si sunt cam nerabdator si ingrijorat ca nu au dat nimic pana acum..