Forum despre Inditex Romania (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Uterqüe)

Nico Marti, 8 Aprilie 2014
A mai fost chemat cineva pentru Massimo Dutti din Promenada? :) pentru Massimo concluzia este ca meseria se fura? ceva noutati?
Catalina Miercuri, 9 Aprilie 2014
La ce magazin se fac angajari mai exact ?...sunt destul de multe .
miranda Luni, 28 Aprilie 2014
Imi poate spune cineva ce sarcini implica postul de coordonator?
eu Vineri, 2 Mai 2014
@miranda, postul de coordonator sau visual merchandiser, aranjeaza magazinul de la 0 saptamanal, decide ce produse raman pe masa, ce produse se pun in pereti, schimba zonele, dupa colectii, materiale, cut-uri etc. Bine, si cu putin ajutor de la niste poze... El decide unde si cum integreaza marfa noua, ce ramane in magazin si ce scoate, ce vinde si ce nu, el are ultimul cuvant unde se pune incaltamintea, sub ce haine...la fel si cu gentile...practic se ocupa de tot ce inseamna imaginea magazinului...
alexa Luni, 5 Mai 2014
buna!stie cineva daca te poti transfera de la zara la bershka sau pull&ber?
eu Luni, 5 Mai 2014
la noi a venit cineva de la pull la zara...deci se poate...cu o recomandare buna de la manager si o intelegere intre managerii celor doua magazine
alex Luni, 5 Mai 2014
Salut, stie cineva cat ia un visual merchandiser la inditex, in Bucuresti?
Merci!
leris Miercuri, 7 Mai 2014
Buna! Stiti cumva daca se mai fac angajari in Inditex in Bucuresti? Si la ce magazine?
Beasley Sambata, 24 Mai 2014
Salut! As vrea sa stiu( pentru un job la zara, massimo dutti, etc.) ce tip de CV trebuie: europas sau orice altceva?
Barbu.A Luni, 26 Mai 2014
Salut, am depus un CV pe net la Inditex. Aveti idee in cat timp primesc un raspuns? Multumesc anticipat!
Nic Marti, 3 Iunie 2014
Buna ziua,
ce parere aveti despre acest program:
schimbul 1 lucreaza de luni pana vineri de la 8-16= 40 ore pe saptamana, cu 2 zile repaos
schimbul 2 lucreaza de luni pana vineri de la ora 11.40 pana la ora 19 + sambata de la ora 9-13 = 40 ore pe saptamana cu 1 zi repaos, deci are in fiecare 2 saptamani 2 zile de repaos.
Pentru ziua de sambata are spor la salariu.
smi Marti, 3 Iunie 2014
Am depus seara CV-ul pe un site de recrutari iar a doua zi dimineata ma sunat managera de la zara women sa ma duc la interviu. Am plecat de la actualul job mai devreme si am ajuns acolo..am tinut interviul IN MAGAZIN( ceea ce mi se pare jalnic) aproximativ 30-40 min dupa care am strans mana si am plecat, nu inainte de a imi spune traditionalul "Asteapta sa te sunam". Parerea mea la finalul a fost ca totul a decurs perfect..nu se putea mai bine de atat dupa mine doar ca ma facuse sa am dubii acel "Asteapta sa te sunam" :))))
In fine, a doua zi nici-un telefon si deja ma gandeam ca inca un interviu unde m-am inselat dar a treia zi, vineri, ma suna managera si imi spune ca am fost acceptat WoOoW.
Deci daca sti sa sa vorbesti si nu te duci cu "ciunga in par" la interviu ai foarte mari sanse sa te angajezi la ei.

Aaaa, si uitasem :) eu nu m-am dus la ei, am ramas la jobul meu deoarece seful cand a aflat ca vreau sa plec mi-a marit salariul :).
Cel care sa dus in locul meu ar trebui sa imi aduca o bere :))))
eu Vineri, 6 Iunie 2014

@ nic >>>> daca te multumeste un spor de 2 lei si sa bagi 6 zile pe sapt, spor la munca!
@Barbu A. >>>> daca nu te duci sa iti lasi cv-ul la ei in magazin cam slabe sanse sa te cheme cineva la interviu, pt ca cele lasate in magazin primeaza !! spor !!

laura09 Joi, 19 Iunie 2014
Stie cineva dupa cat timp de la angajare ai dreptul la concediu de odihna?
Laur Joi, 19 Iunie 2014
Maine este interviu pentru un post de internship la HR la Zara. In mail spune ca interviul va tine 4 ore...pentru a ne cunoaste mai bine. Ce facem 4 ore ??? Pentru un amarat de internship???
corina Luni, 7 Iulie 2014
Hei, azi m-au sunat si pe mine pentru un training pe postul de visual, care la fel va tine 3-4 ore pentru a ne cunoaste mai bine, stie cineva ce si cum se intampla acolo si ce sanse sunt sa ajung mai departe?
razvan Marti, 8 Iulie 2014
stie cineva cam cat ajunge un salariu la pada mure ?
alexandra Marti, 8 Iulie 2014
@corina- Cand ai interviul??
Alexa Marti, 8 Iulie 2014
@Corina & @Alexandra, aveti cumva maine interviu pentru VM ?
alexandra Marti, 8 Iulie 2014
da..tu? :))