Forum despre Inditex Romania (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Uterqüe)

r Joi, 12 Septembrie 2013
Am dat eu. Dar nu mi s a spus nimic de atributii sau salariu.
Y_Y Joi, 12 Septembrie 2013
Au chemat zeci de persoane la interviu, doar cativa vor fi norocosi:-) Mie personal mi se pare si un pic de reclama... Altfel nu-mi explic de ce ar chema atatea persoane (interviuri colective) pe mai multe zile, plus ca s-au discutat numai chestii generale nimic despre atributii, salariu etc. Voi ce parere aveti?
Georgiana Joi, 12 Septembrie 2013
A primit cineva raspuns/mail azi?
alex Joi, 12 Septembrie 2013
eu am avut un interviu pt zara si intrebarile au fost foarte ok (ce stiu despre inditex, de ce vreau sa lucrez in cadrul companiei, defecte/calitati ale mele) + ca au fost limba romana. Toata treaba e sa nu ai emotii si sa raspunzi relaxat. bafta celor acceptati!
mihaela** Joi, 12 Septembrie 2013
Nu cred ca a primit careva....tu ai primit @georgiana?
Georgiana Joi, 12 Septembrie 2013
Eu nu, dar o prietena a primit azi.. pt zara home
mihaela** Joi, 12 Septembrie 2013
@georgiana , si a fost acceptata? in ziua cand am fost eu la interviu doar doua fete au optat pt zara home, la ora respectiva....banuiesc ca nu a fost nici competitia foarte mare.de exemplu pentru bershka si zara erau cate 5-6 . acum depinde si de noroc,de raspunsurile pe care le dai. oare trimit raspunsul indiferent k e negativ sau afirmativ? doar nu asteapta pana in ultima zi,tu sa stai resemnat k nu ai fost acceptat si sa te trezesti k nu mai ai nici timp sa-ti bagi preaviz k se deschide promenada:)) bine asta in cazul celor care lucreaza.
Georgiana Joi, 12 Septembrie 2013
Da, a fost acceptata, are oferta salariala, tot in mail ..probabil pentru ca nu a fost competitia mare, dupa cum ai spus si tu:) ..raspunsul il primesti doar in cazul in care este afirmativ..
Abc Joi, 12 Septembrie 2013
Ce salariu georgiana? Promenada se deschide peste fix 34 zile.
Nu stiu suma exacta, parca 9-10 mil + 12 bonuri
Alex Joi, 12 Septembrie 2013
9-10 mil + 12 bonuri...despre cate ore/zi este vorba?
6 ore
ana Vineri, 13 Septembrie 2013
a primit cineva raspuns de la massimo dutti?
A mai lucat cineva acolo? Cum este?
mihaela** Vineri, 13 Septembrie 2013
Ma gandesc dak vom primi raspuns indiferent dak suntem acceptati sau nu:-??
Flo Vineri, 13 Septembrie 2013
In mod normal ar trebui sa primiti raspuns insa nu cred fiind atatea persoane la interviu, hr mai are de facut si altceva nu doar sa trimita mail-uri la zeci de persoane cu raspuns negativ:-)
Lolo Vineri, 13 Septembrie 2013
Am aplicat pe Best Jobs, apoi mi-au trimis un mail sa ma anunte sa vin a 2-a zi la interviu. Interviul a fost unul colectiv, am fost cam 50 de persoane.... Ne-a pus un filmulet de prezentare apoi am avut de completat o fisa. Poti alege un singur brand. Eu am ales Zara Home(eram eu si inca o fata pentru acest brand, in rest aproape toti au ales Zara Women sau Men, nimeni nu a ales Stradivarius). Mi-a luat interviul o doamna foarte draguta. Am primit un alt sms a 2-a zi(adica ieri), in care ma anunta ca mi-au trimis mail cu oferta salariala. Contractul va fi semnat pe data de 25 septembrie, apoi urmeaza trainingul. Mai e cineva acceptat la Zara Home? New colleagues?
Ups Vineri, 13 Septembrie 2013
Ne poti da detalii despre ofera salariala?
lolo Vineri, 13 Septembrie 2013
program de 7 ore pe zi, Net aproximativ: 1403 RON/luna + tichete de masa
deea Vineri, 13 Septembrie 2013
de la bershka a primit cineva raspuns?
geo Vineri, 13 Septembrie 2013
de la stradivarius a primit cineva raspuns?:-s