Forum despre Inditex Romania (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Uterqüe)

ana Vineri, 13 Septembrie 2013
massimo dutti cineva??
mihaela** Vineri, 13 Septembrie 2013
Nu mai raspunde nimeni pe aici?? A mai primit cineva raspuns?
Anda Vineri, 13 Septembrie 2013
Da, si eu am primit raspuns pentru bershka :)
Flo Vineri, 13 Septembrie 2013
Vor fi putini cei fericiti:-)
alex2 Sambata, 14 Septembrie 2013
Anda,tu cand ai fost la interviu,in ce zi?
andrei Sambata, 14 Septembrie 2013
Cei care ati primit raspuns , ati primit tot de la cea care a trimis invitatie la interviu? Unii spuneau ca in maxim doua saptamani,dar vad ca deja s-au primit raspunsurile,oare pentru toti cei care au luat interviul au fost trimise? Ca si eu optasem pt bershka si parea super incantata fata care mi-a luat interviul,ba chiar mi-a spus ca o sa primesc toate detaliile p mail...acum na,multi am fost putini au luat,da macar sa stim dak mai asteptam sau nu...
Anonymous Sambata, 14 Septembrie 2013
Pentru cei care au fost acceptati in Zara / Bershka. Ce acte cer la angajare?
Anda Sambata, 14 Septembrie 2013
@alex2 - am fost la sustinerea interviului in data de 10.09.
@ Anonymous - In email-ul de confirmare ne-au rugat sa trimitem copia scanata a cartii de identitate, contul IBAN de la banca unde avem noi cont deschis, precum si casa de asigurari a medicului de familie. Presupun ca mai multe detalii ni le vor oferi la semnarea contractului de munca.
mihaela** Sambata, 14 Septembrie 2013
@anda,ieri ai primit raspunsul? Si eu am fost tot pe 10.09 si ink nimic.oare mai are vreun rost sa mai astept raspuns?
cristina Sambata, 14 Septembrie 2013
Cei care ati fost la interviu pe 11.09 ati primit vreun raspuns?
Flo Sambata, 14 Septembrie 2013
Mihaela**, are sau n-are rost tot vei astepta raspuns ca doar se da pe mail:-)) Cu timpul iti vei da seama daca mai are sau nu. Oricum, clar este ca vor fi destui de putini acceptati tinand cont de nr intervievatilor.
mihaela** Sambata, 14 Septembrie 2013
@flo ma refeream dak mai are rost sa sper k imi dau pozitiv pt ca am primit acceptul din alta parte si nu stiu ce sa spun.. poate ma trezesc peste o saptamana cu accept si d la bershka.e aiurea k nu primim indif d decizie da sau ba !:)
Flo Sambata, 14 Septembrie 2013
Am inteles, e destul de greu sa primesti raspuns indiferent ca-i da sau ba:-) Tu stii mai bine daca mai astepti sau nu, nimeni n-ar putea sa decida in locul tau!
alex Sambata, 14 Septembrie 2013
@ cristina: nu
mihaela Luni, 16 Septembrie 2013
Buna as vrea sa stiu daca a participat cineva la un assessment in cadrul firmei Zara. Multumesc
eo Luni, 16 Septembrie 2013
si eu am fost chemat miercuri la un assessment pt zara !!!
ana Luni, 16 Septembrie 2013
A fost acceptat cineva pt stradivarius?
g Luni, 16 Septembrie 2013
chiar ca, pt stradivarius nu a primit nimeni nimic?
Alx Luni, 16 Septembrie 2013
Sie eu sunt chemat la assessment pr zara. Stie cineva in ce consta? Ms!
alex2 Luni, 16 Septembrie 2013
E clar ca cei care au primit confirmarea la oricare din magazinele grupului inditex nu mai intra pt a raspunde:-j