Forum despre Inotec Plus

ADMIN - undelucram.ro Vineri, 4 Aprilie 2014

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Inotec, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Inotec.

Daniel Miercuri, 28 Mai 2014
O parere, impresii, ceva?
Mihai Vineri, 7 Noiembrie 2014
Initial am fost chemat la o discutie cu HR-ul. Am dat prima data un test tehnic din PHP la care am cerut feedback si mi s-a spus ca este completat in proportie de 60% , si ca mai urmeaza un stage cu un test online ( cu timp limitat ) pe platforma " Codility ". Am completat testul dupa care mi s-a fat un feedback foarte bun, fiind din nou chemat la sediu sa discut cu managerul tehnic.
Dupa care, urmase sa primesc un raspuns pe luni , marti ( deoarece ultima discutie a avut loc vineri ).

Am asteptat, dupa care, am banuit ca raspunsul este negativ ( nu sunt impotriva deciziei ) , si am trimis un mail in care am cerut un feedback pentru a invata din experienta.

Nu am primit nici un feedback