Forum despre InterContinental Hotels Group - IHG

ADMIN - undelucram.ro Duminica, 3 Martie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma InterContinental Hotels Group, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de InterContinental Hotels Group.

Elena Luni, 29 Aprilie 2013
IHG nu are sediu in Romania ci lucreaza in sistem de franchiza sau contract de management cu hotelurile din Romania.
Astfel la ITM nu va aparea IHG, ci compania romana angajatoare.
Sper ca informatia sa fie de ajutor.
Mihai Marti, 7 Ianuarie 2014
Salutare,cum pot aplica si eu sa lucrez in cadrul acestui hotel,sincer in viata mea nu am vazut un anunt sa angajeze si ei akolo.
mia Luni, 5 Ianuarie 2015
vezi ca e un anunt pe e-jobs, pe post de front office. nici eu nu am vazut anunturi la ei decat intr-o zi , era un post de receptioner , am aplicat si dupa 2 ore a si disparut acest anunt . nici nu stiu ce sa cred despre ei.