Forum despre Intersport Genco

Liviu Marti, 7 Ianuarie 2014
Mediu de lucru este placut,dar atmosfera un pic apasatoare in magazin ,sanse de promovare zero,din cauza sistemului cladit pe prietenii/preferinte,nu pe competente,managerul de magazin slab pregatit,nerealist si extrem de suparacios
new Marti, 7 Ianuarie 2014
Mai multe detalii va rog cu privire la program, salar.
Bla Vineri, 24 Ianuarie 2014
Prg este de luni pana duminica in ture,1 week-end liber pe luna,vineri si sambata prg pana la 23:30,sambata si duminica spor 25 % ,salariu fix +bonuri de masa +decontarea transportului
mia Miercuri, 19 Februarie 2014
cat este salariul?
Ana Sambata, 8 Martie 2014
Ce parere aveti despre interviu?
Iulia Vineri, 28 Martie 2014
Iti da banii de taxiu ?
xyz Vineri, 28 Martie 2014
Da,primesti bani de taxiu la sf programului si aduci bonul si restul.
Crina Marti, 8 Aprilie 2014
Am trimis de multe ori cv-ul sau am aplicat,dar nu am fost sunata.
Este mai bine sa-l duc chiar in magazin(la casa)?
Va intreb acest lucru ca am auzit de la mai multe persoane ca cv-urile primite in magazin ajung la cosul de gunoi...
Hodor Joi, 10 Aprilie 2014
Depinde de ce cine se afla la casa,daca gasesti o casiera care nu duce CV ul unuia dintre sefi,ti l lasa acolo printre harti su da,e aruncat la gunoi intr-un final.Depinde si de cat personal au nevoie si de aglomeratie.Din perspectiva: poate imi ia mie locul,mai bine nu arat CV ul.Ce sa zic,decizia e a ta.Totusi poti sa le incerci pe aman2 ,aplicat online si mers la magazine cu CV ul in mana,nu stii cum iti surade norocul.
Andru Duminica, 1 Iunie 2014
Ok , pana la urma , cat este salariul ?

Sau mai bine zis , cati bani poate primi in medie pe luna un agent vanzari ?
Mitzy92 Marti, 8 Iulie 2014
Aveti idee cumva cat este salariul?
Lora Marti, 5 August 2014
Eu nu am mai lucrat in magazine.
Nu vreau sa lucrez la casa.
Va rog sa-mi dati mai multe detalii legate de responsabilitati!
Carmen Miercuri, 22 Octombrie 2014
A mai lucrat cineva recent sau inca lucreaza?
Vreau mai multe detalii.
cata1 Luni, 27 Octombrie 2014
Ma duc maine la un interviu si va spun ce si cum..
Andra Vineri, 7 Noiembrie 2014
Cata 1
Cum a fost ?
Valentina33 Miercuri, 3 Iunie 2015
Azi am fost la interviu la Intersport. A fost destul de ok: M-a intrebat care consider ca este calitatea mea principala si un o calitate pe care vreau sa o imbunatatesc, am facut o simulare de vanzare (a trebuit sa-i "vand" o pereche de tenesi), ce realizari consider ca am pana acum pe plan personal etc.
Salariul pe 6 ore este intre 650-700 lei net + bonuri de masa (un bon pe ziua lucrata), ai voie 2 libere pe sapt. in functie si de ceilalti colegi.
Daca mai vrea cineva sa afle sa ma intrebe, interviul a fost destul de lung asa ca astept intrebari :D