Forum despre Ipsos Research Romania

NG Marti, 22 Aprilie 2014
Pt testare in engleza si cealalta limba ma duc acolo la ei. Ce imi puteti spune?
c Joi, 24 Aprilie 2014
Maine sunt chemata la un interviu part time call center (CATI) aveti idee cum e? Si ce salariu?
Eu Vineri, 25 Aprilie 2014
Este cineva dragut sa scrie in mare o cerinta pentru algoritm? Pt junior programmer testul este in engleza? multumesc
ABC Marti, 29 Aprilie 2014
M-au angajat pe postul de Data Processor. Raspunsul l-am primit intr-adevar putin mai tarziu.
M-au luat cam tare la interviu, initial am crezut ca nu or sa ma ia, dar a fost bine.
XX Miercuri, 30 Aprilie 2014
NG ai primit raspunsul? am si eu un interviu la ei si am emotii??
NG Miercuri, 30 Aprilie 2014
Da, am trecut testele si azi am fost la interviu care de fapt a constat mai mult in a imi explica detalii despre job. E vb de 2 ore pe zi de trimis mailuri de acasa. Tu XX pt ce post candidezi? E foarte ok pana acum mie imi place cum s-au purtat. Saptamana viitoare raspunsul final
xx Miercuri, 30 Aprilie 2014
buna NG mersi de rapsuns. Tot pt partime dar la call center. am mari emotii sper sa fie ok. ti au zis ceva de salariu? oare cat platesc pt parttime
XX Miercuri, 30 Aprilie 2014
@NG! Hey puteti sa imi spui ceva de salariu?
abcd Miercuri, 30 Aprilie 2014
a aplicat cineva pentru Sample Analyst?
in ce consta testul la engleza?
NG Joi, 1 Mai 2014
Eu sunt pe customer suport turkish. Oferta de salarizare la intalnirea urmatoare daca trec. Acum mi s-a explicat ce ar trebui sa fac, si care e organizarea si fluxul informatiei. Nimic negativ pana acum. Sper sa primesc un raspuns pozitiv.
xx Joi, 1 Mai 2014
Wow:) turca ce tare!! cum ai reusit sa inveti o limba asa grea?? nu cred ca as reusi:))) pai pe turca iti da ceva banuti:))) mult succes!
Student Duminica, 11 Mai 2014
As vrea sa stiu cum e cu promovarile la aceasta companie, urmeaza sa incep la ei in curand...
x Sambata, 17 Mai 2014
- salut.
- stie cineva de ce dau anunt atat de des (pe bestjobs.ro, ejobs.ro, etc.) pentru postul de "PHP Programmer"?
- pare cam mare fluctuatia de personal pentru "PHP Programmer" ...
anca Luni, 19 Mai 2014
hhh ce anume ti-a dat la prima testare pentru data processing?
Salut Miercuri, 21 Mai 2014
In cazul in care nu promovezi testul dupa training-ul de 3 saptamani, ce se intampla? Ti se inchide contractul?
Student Miercuri, 21 Mai 2014
Voi fi in training platit 3 luni de zile. Exista cumva un test prin care se decide daca mai ramai la ei sau nu ?
@Student Miercuri, 21 Mai 2014
Pentru ce pozitie?
Student Miercuri, 21 Mai 2014
Data processing pentru Canada/SUA. program de la 16:00 la 1:00
ccc Miercuri, 21 Mai 2014

Cate interviuri ai sustinut pentru data proccesing pe langa test?

@Student Miercuri, 21 Mai 2014
Un manager bun nu are nicio treaba cu capacitatile tehnice,pentru asta exista alte deparmente unde poti aplica