Forum despre Ipsos Research Romania

Ioana Maria Marti, 9 Septembrie 2014
Stiti daca pentru postul de programator junior in Brasov ne vor chema pentru prima testare dupa ce se termina termenul de pe bestjobs sau mai devreme? Lucrez in alta parte inca o saptamana, de asta va intreb. Merci.
bogdan Marti, 9 Septembrie 2014
pentru programator junior testare se face in limba engleza?
Ioana Miercuri, 10 Septembrie 2014
Parca da Bogdan, toate testele erau in engleza din ce m-am informat. Ai fost chemat la testare?
bogdan Miercuri, 10 Septembrie 2014
da joi 11 septembrie la ora 16 am fost chemat la testare pt junior programator
o sa revin cu informatiii despre cum si ce a fost
MDD Marti, 16 Septembrie 2014
Bogdan, ai fost la interviu? Cum a fost, ce v-a dat?
Maine merg si eu la interviu si sunt curioasa...
Dms Vineri, 3 Octombrie 2014
Miho, astea sunt salariile oferite la Bucuresti? Din cate stiu la Brasov situatia nu e chiar atat de roz........
catalin Marti, 7 Octombrie 2014
Salut. As dori sa stiu o opinie de la cei care lucrati in domeniu, sau chiar la Ipsos. Am fost la ei la 3 interviuri, si m au sunat ca am fost ales pe post si ca asteapta o aprobare sa mi faca oferta. au trecut 3 saptamani si inca nici un raspuns. Am sunat si eu la ei si mi au zis acelasi lucru. Ce parere aveti? sa caut in alta parte, ma tin de "rezerva"? mi se pare ciudat totusi ca dureaza atat. Multumesc.
Catalina Miercuri, 8 Octombrie 2014
Catalin, angajarile sunt oprite din vara .De atunci au muncit aia ramasi cat pentru toata lumea chiar daca au plecat cateva zeci vara asta
cand o sa faca profitu atunci o sa angajeze iar, oferta o sa fie 17 sau 18milioane daca ai noroc
asdfgh Marti, 14 Octombrie 2014
Catalin, lasa-mi o adresa de yahoo sa te contactez.
Alex Joi, 23 Octombrie 2014
Salut,

As dori si eu sa stiu ce algoritmi s-au dat la testul pentru programator.

Multumesc
mihai Miercuri, 29 Octombrie 2014
sal, as dori sa am mai multe informatii despre aceasta firma, sint nemultumit de asa zisele sondaje pe care le fac si i bat joc de oamenii care vin la ei cu pliculete cadouri de 10 lei si fac criteria de alegere cum vor ei, as dori sa stiu dak doreste cineva sa-i dea in judecata aceasta firma sau cunoate neregulile pe care le fac!! nr meu de telefon :0767303287
Bogdan Marti, 4 Noiembrie 2014
@Catalin: Eu am primit raspunsul dupa 2 luni. De preferat ar fi sa nu stai dupa ei. Daca in 2 luni nu gasesti altceva si te suna, poate doar atunci...
anonim Luni, 10 Noiembrie 2014
Buna ziua. A aparut pe BestJobs un job de Data Operator pe Brasov? Imi puteti da ceva detalii despre interviu? Salarizare? Merita incercat? Multumesc.
Nicu Joi, 20 Noiembrie 2014
Stie cineva ce salariu se ofera pentru pozitia de Operator Interviu CATI?
anonim Miercuri, 3 Decembrie 2014
Imi poate spune cineva ce salariu se ofera pe Bucuresti pentru Quatation Executive si in ce constau testele? GMAT?
Didina Joi, 8 Ianuarie 2015

Am fost si eu la ei la testare, interviu. Mi-au zis ca imi dau raspuns in ziua urmatoare, ceea ce nu s-a intamplat si nici nu mi-au raspuns la mail.

Dar cum cererea de joburi este mare, presupun ca isi permit sa te trateze asa, vine altul in locul tau.

incr3dible Vineri, 8 Mai 2015
Salutare tuturor. Stie cineva care este oferta pentru un post de IT support officer si in ce consta examenul? Multumesc anticipat.
Mariana113 Joi, 18 Iunie 2015
Salut!
Urmeaza sa ma duc la o testare pentru programator junior. Imi poate da cineva exemplu de probleme pentru partea de alogoritmi?
Monyk Joi, 18 Iunie 2015
@Mariana113, astept detalii despre experienta ta. :D
Ilinca Duminica, 19 Iulie 2015
Hei. Maine am si eu testul pentru junior programmer. Stie cineva ce se da la partea de algoritmi?