Forum despre Ipsos Research Romania

DorRis Luni, 20 Iulie 2015
Buna Ilinca. Ai avut interviul? Cum a fost? Iti multumesc frumos.
hainutelesmarandei Miercuri, 18 Noiembrie 2015
buna, stie cineva ce salariu este la Pricing Specialist? ms
catalinF Marti, 1 Decembrie 2015
Pentru Database Analyst ceva detalii? Teste, interviu, etc
Monyk Miercuri, 9 Martie 2016
La ce va referiti prin "algoritm"? Un exemplu puteti da?
Multumesc!
axel123 Duminica, 20 Martie 2016
salut. trebuie sa ajung la un interviu zilele astea pentru postul de jr. project manager. stie cineva cam ce teste or sa dea? stiu ca se da test de engleza si test de probleme logice Gmat. aveti idee daca testele logice sunt in engleza? sau orice detaliu de genul asta? salariu etc
12flasc Miercuri, 20 Iulie 2016
nu va pierdeti timpul, am fost la 3 interviuri pt stimabili si nici macar nu se obosesc sa-ti trimita feedback-ul, a trecut deja o saptamana jumatate dupa termenul dat de ei
ADaniela94 Joi, 21 Iulie 2016
Hei. A fost cineva la interviu peste postul de Sample Analyst?Sau daca nu pentru acest post, stiti cumva cum este testul de Excel + Gmat + Engleza? (Nivel sau orice detaliu):D
Reck Miercuri, 19 Octombrie 2016
Am fost la ei la un interviu pentru postul de programator junior. Interviul a constat practic intr-un test pe care trebuie sa-l rezolvi in 2 ore. Testul este alcatuit din 2 ...
Francezul Vineri, 16 Decembrie 2016
Am dat si eu o testare la ei (Brasov) pe postul de programator junior.2 ore, 5 exercitii:Primele 2 puncte erau de acris de mana 2 algoritmi in pseudocode sau in orice limbaj de ...
alle Joi, 22 Decembrie 2016
Buna..sunt programatori care au trecut de prima testare au fost si la a doua si inca nu au primit raspuns (Brasov)?
junior2970 Marti, 17 Ianuarie 2017
Buna seara!Pentru un post de junior data analyst testul este in limba engleză?Seara frumoasa!