Forum despre ISRA Center Marketing Research

mihai Luni, 18 Iunie 2012
Ce trebuie sa facem la acest job?
kalu Luni, 18 Iunie 2012
@mihai: despre ce job este vorba mai exact? te-au contactat cei de la ISRA?
Tina Marti, 28 August 2012
La aceasta companie se poate angaja si pe pozitia de operator sondaje de opinie CATI? In descrierea jobului spune ca "Studiile realizate sunt cantitative, de tipul: door to door, business to business, mistery shopper, medical, locatii (pretestari, degustari) sau calitative, de tipul Focus Grup, etc." dar nu zice pe post mai exact.
Ana Marti, 28 August 2012
Tina: da-mi un link cu descrierea jobului te rog.
Tina Marti, 28 August 2012
M-am uitat mai bine si cred ca postul se refera la door 2 door....ma interesa mai degraba call center. Le-a enumerat pe toate in finalul descrierii si nu mai imi e foarte clar.

Ana Marti, 28 August 2012
din cate imi dau e seama e door2door. nu cred ca suni la telefon.
Tina Marti, 28 August 2012
Da...si eu tind sa cred asta. Merci.
angajat Miercuri, 24 Octombrie 2012

lucrez de vreo 2 sapt la isra, iar pana acum e destul de ok, ca si mediu de lucru. insa trag de mine ca sa stau cat mai multe ore pe zi acolo desi eu am aplicat la ei pt un job part-time.
acum astept sa vad daca primesc banii :)
toate cele bune

122 Joi, 20 Februarie 2014
Salut.Imi puteti spune, va rog, care sunt conditiile de munca?Salarii/beneficii/atmosfera de lucru(se lucreaza peste program)/Avansari?Multumesc.
interviu Marti, 13 Mai 2014
Salutare,
Pe site nu am gasit care sunt clientii lor si i-am intrebat. Nu mi-au spus! (asta inseamna ca se ascund.) si nu mi-au spus nici ce salariu ofera...
Doamna de la interviu mi-a spus ca se lucreaza sub presiune, cu deadline-uri...
o candidata Miercuri, 16 Iulie 2014
buna!eu am fost sapt trecuta la interviu si tipa mi-a spus ca se incheie contract de colab. pe per det,dar ieri cand am inceput sefa de dep call center mi-a spus la fel,apoi mi-a dat un contract de colab sa-l completez,insa nu scria nimic,nume director,obiectul contractului,etc.In fiecare zi te semnezi intr-un registru la venire si plecare,cred ca la ei se lucreaza pe legea zilierilor.Take care! ;)