Forum despre Iulius Management Center SRL

ADMIN - undelucram.ro Miercuri, 6 August 2014

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Iulius Management Center SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Iulius Management Center.

Elena Marti, 28 Octombrie 2014
Buna ziua. Imi poate da cineva mai multe detalii legate de aceasta firma? (mediu de lucru, salarii, posibilitati de avansare, etc)
..... Miercuri, 19 Noiembrie 2014
Salariul e mic , de munca e mult, orele suplimentare nu se platesc, de avansat nu ai unde sa avansezi. Mediul de lucru e destul de aiurea, pe zi ce trece descopera cine stie ce si iti baga pe gat tot mai mult de lucru fara sa fii platit. Se munceste pe acelasi salariu de la inceput. Programul de lucru e aiurea, oamenii sunt tot mai putini... etc