Forum despre Job Mayer Vermittlung SRL

vali Duminica, 9 Martie 2014
buna. as vrea sa plec la cules de capsuni cu aceata agentie job mayer, si nustiu ce sa cred , e ceva serios, sau e vorba de teapa? va rog mult cei care stiti mai multe detali, sau cei care ati fost plecat cu aceasta agentie sa ma contactati pe adresa de mess bustanvalentin.
oana Miercuri, 12 Martie 2014
si eu vreau sa plec impreuna cu mama mea cu ei in mai. cum pot lua legatura cu cineva care vrea sa plece si s'a inscris ?
mada..// Vineri, 14 Martie 2014
a fost cineva plecat cu aceasta firma/eu sunt din dolj si mam inscris si eu
ade Luni, 17 Martie 2014
si eu vreau sa plec cum pot sa iau legatura cu cineva care mai
ade Luni, 17 Martie 2014
am sunat astazi la aceasta firma si mirau zis sa completez formulare si sau trimit si 250 lei dar mult prea am incredere as vre sa vorbesc cu cine care mai merge eu sunt din timisoara pe feizbuc adelabilcec multumesc
ade Luni, 17 Martie 2014
si eu vreau sa plec cum pot sa iau legatura cu cineva care vre sa mearga
nico Joi, 20 Martie 2014
oameni buni firma aceasta este teapa!!!nu mai dati bani aiurea ca de plecat nu a plecat nimeni cu aceasta firma
mirela Marti, 25 Martie 2014
Si eu as vrea sa plec dar párerea mea este cá nu sunt seriosi daca cer atati bani inainte, si au comision foarte mare, si 3 euro pe ora este foarte putin pt munca ce o faci ...
AMALIA Marti, 1 Aprilie 2014
FLOAREA SUNT DIN ARGES EU DACA AI FACEBOOK CAUTA MA POPESCU AMALIA MARIA DACA NU LASA MI NR TAU K TE SUN EU
roxana Miercuri, 2 Aprilie 2014
BUNA EU SUNT ROXANA DIN CONSTANTA SI URMEAZA SA PLEC PE 15 MAI LA CAPSUNI SI EU AM PLATIT ACEASTA TAXA SI MI S-AU EXPLICAT TOATE CONDITIILE DE CATRE DOAMNA DIN ARAD CRED ...
anca Joi, 3 Aprilie 2014
buna ! si eu vreau sa ma inscriu la ei dar nu stiu inca ce sa fac? as vrea sa stiu daca cineva a mai fost cu ei?
ioana Marti, 15 Aprilie 2014
si eu miam bagat actele si trebuie sa plec in luna mai la cules capsuni a mai plecat cineva cu ei
didi Marti, 29 Aprilie 2014
As dori sa intreb daca este o firma serioasa, a mai plecat cineva cu ei?Sunt o firma serioasa?
mery Miercuri, 30 Aprilie 2014
buna, si eu m-am inscris la ei si astept sa ma sune pt contract si toate cele si de ce spuneti ca e mult250ron pt taxe eu am fost in spania si am dat 700ron pt contract
iza Luni, 12 Mai 2014
nu mai dati bani la firma myer cai e teapa curata am platit suma de 250 ron pentru a merge la cules de capsuni eu find din satu mare am trimis banii si am primit contractul cand ...
iza Luni, 12 Mai 2014
persoanele care zic ca e bine si ei au mai plecat si au fost platiti sant de la firma amyer
laur Luni, 19 Mai 2014
oameni buni fugiti de aceste firme ! sunt tepari ,cititi bine ce semnati ,contractele de mediere,este agentia prosteli si sclaviei .nu fiti naivi
petru Marti, 3 Iunie 2014
e ceva serios a plecat cineva anul asta
petru Miercuri, 18 Iunie 2014
cati ati plecat cu ei pana acum
seba Miercuri, 18 Iunie 2014
eu astept sa ma sune..au zis ca plec sambata trecuta si acum s-au razgandit,am dat 50 de euro avans pentru transport,mai e cineava care pleaca?