Forum despre Job Mayer Vermittlung SRL

petru Luni, 23 Iunie 2014
da seba an aceasi situatie sant si eu lasami un nr de tel pe adresa da email pumapanterap@yahoo.com
PETRU Joi, 26 Iunie 2014
A PLECAT CAREVA ASTEPT UN RASPUNS
costy Marti, 1 Iulie 2014
a plecat cineva cu firma job mayer la munca in germania . contactati-ma pe mail costypop1964@yahoo.com . asi fi interesata cit mai urgent posibil. multumesc.
amalia Vineri, 4 Iulie 2014
de iice spun unii de aici ca e teapa?eu am plecat cu aceasta firma si nu a fost deloc teapa
Am stat o luna ca mai mult nu am rezistat si mi au dat toti banii pe care ia m muncit pana in ziua plecariiEu in mare am fost multumita
aura Joi, 4 Septembrie 2014
va rog, spuneti-mi si mie daca a plecat cineva cu aceasta firma* mayer* si sa-mi dea un numar de contact sa putem vorbi. al meu este 0722202011. tocmai am citit despre ei si sper sa fie seriosi.
ciprian Miercuri, 8 Octombrie 2014
e una dintre cele mai serioase firme am fost si eu 2 luni sunt foarte multumit, sotia mea de 3 ani are de lucru continuu .nu e nici o teapa felicitari firma mayer
adina19 Luni, 11 Aprilie 2016
Buna..vreau sa fac si eu actele sa plec la capsuni dar nustiu ce sa fac!!!a plecat cineva cu ei?este sigur?va rog..cineva dati.mi un rasp ca sunt disperata maine ar trebui sa ...