Forum despre JTI Romania

grasucontrabasu Duminica, 29 Iunie 2014
Lucrez la JTI de aproximativ 6 luni si pot sustine ca cel putin pe Bucuresti salariile NU pornesc de la 600 RON si se opresc la maxim 2200 cum s-a scris pe la inceput.cel putin nu la agentii de vanzari.exceptand prima luna mie nu mi-au intrat in cont mai putin de 2300 r
RON.ce-i drept, au fost zile cand plecam de la birou la ora 7:30 si ajungeam acasa la ora 23:00 dar se pare ca a fost doar o perioada mai agitata.intr-adevar, raportul stres/remuneratie nu este tocmai corect dar nu cred ca ma poate contrazice cineva ca JTI este o carte de vizita spre alte locuri de munca!cu avansarile...nu comentez...ori iti perii seful si ajungi pe un post similar, ori iti faci treaba perfect si ajungi pe o positie tot de agent dar in divizia keyaccount sau ceva similar unde programul este mult mai lejer si este mai putin stres
derwaq Marti, 1 Iulie 2014

Salut,am aplicat la postul de Trade Activation Associate la JTI doar ca in Chisinau(Rep.Moldova),poate sa imi spuna cineva ce inseamna deplin acest post?ca inteleg cam pe jumate.Ar fi fine daca mi-ar spune cineva in ce consta.Poate cineva descrie ce situatie e la noi aici in departamente?

Multumesc))

Archer Duminica, 12 Octombrie 2014

O intrebare pentru baietii care lucreaza la jti...M am angajat acum astept sa incep...Salariile se dau intr-un cont deschis de ei la o anumita banca sau in ce cont doreste angajatul.?...intreb pentru ca am probleme mai vechi la o anumita banca si nu vreau sa am probleme cu ei...Va multumesc !

just me Luni, 13 Octombrie 2014
Salariul se plateste in contul pe care il furnizezi tu companiei!
medic Luni, 13 Octombrie 2014
Archer,

salariul se vireaza in contul indicat de tine !
Archer Marti, 14 Octombrie 2014
Multumesc frumos baieti pentru raspuns !
totogalati Vineri, 24 Octombrie 2014
La IT stie cineva care sunt salariile, mediul de lucru , program daca se lucreaza si in weekend ?
Multumesc frumos !
just me Sambata, 25 Octombrie 2014
Nu se lucreaza in week-end la IT, posibil sa se lucreze in ture daca putem gasi pe cineva la telefon de la 7 la 21... salariul doar din auzite: 2000, nu pot garanta ca este o informative realista
dreptate Sambata, 25 Octombrie 2014
baieti, ce stiti despre toate cazurile in care C.F. Area Manager Bucuresti a amenintat agentii de vanzari?! A depus cineva plangere mai departe? a primit macar un AVERTISMENT? E pacat ca nu va uniti cu totii intr-o plangere globala la adresa acestui om plin de aroganta care are o satisfactie fara margini sa tina agentii intr-un stres continuu sub amenintarea ca ii va da afara (parca este srl-ul lui) BAFTA BAIETI!!!
Led focus Duminica, 30 Noiembrie 2014

Salariu la 14-16 ore pe zi .......2500 RON media

baku Sambata, 30 Mai 2015
Angajatii cu state de plata vechi sunt dati afara dar se angajeaza tineri, pana in 24 de ani!
Se mai lucreaza in weekend dar nu esti platit, ti se da liber in cursul saptamanii pentru ca, "asa e legea"
Ratie un cartus de tigari si o masa calda de 16 ron pe zi!
Salariu un pic peste medie, dar raportat la presiunea la care esti supus nu se merita
ela3 Miercuri, 20 Ianuarie 2016
Buna ziua,
Am fost la un interviu pentru departamentul de Finante in Bucuresti si as dori sa stiu urmatoarele:
- care este atmosfera de lucru
- cum se poarta sefii cu subalternii
- la cat timp exista sanse de promovare.
Am auzit ca nu comunica bine cu subalternii, ca nu se acorda suport echipei si ca daca cineva nu cunoaste bine o speta legislativa se intimpla ca nici seful direct sa nu stie.