Forum despre JW Marriott Bucharest Grand Hotel

BCD Joi, 29 Ianuarie 2015
Din punctul meu de vedere, este o companie in cadrul careia te dezvolti, atat pe plan profesional, cat si personal. Sunt apreciati si avansati oamenii care isi asuma responsabilitatile fisei postului si depasesc asteptarile. Angajatii beneficiaza de toata instruirea necesara din punct de vedere tehnic si isi planifica etapizat pasii pentru dezvoltarea carierei. Pot spune ca am facut parte din aceasta echipa minunata pentru o perioada semnificativa de cativa ani. Recomand compania celor care isi doresc o cariera in industria ospitalitatii, oricare ar fi departamentul vizat. Luati in considerare ca orice va doriti este tangibil, atata timp cat depuneti toate eforturile pentru a reusi, cu responsabilitate, dedicare si pasiune!
StefanC Miercuri, 21 Octombrie 2015
Am participat la un interviu de angajare. Atitudine profesionista a departamentului de recrutare, de la primul telefon pana la ultimul cuvant schimbat cu reprezentantul HR fata in fata. Esti tratat cu respect si pentru unii asta e mai important decat doua sute de lei in plus la salariu. Muncesti in cadrul unui brand mondial si experienta pe care o dobandesti nu are valoare in bani. Daca voi avea posibilitatea sa lucrez vreodata pentru ei, voi fi foarte bucuros :)