Forum despre Kaufland Romania

Boris Miercuri, 12 Octombrie 2011
cum e la kaufland? salarii mod de lucru as dori parerea celor care au lucrat in astfel de magazine kaufland va rog frumos.
cristina Miercuri, 13 Iunie 2012
unde depun cv pt dr tr severin la kaufland
tuborg Vineri, 16 Noiembrie 2012
stie cineva salariul pt sef dpt si/sau sef magazin? va multumesc.
nona Joi, 22 Noiembrie 2012
si eu as vrea sa stiu salariile din magazine - lucrator, casier, vanzator? la vanzator trebuie scoala?
oanta Luni, 31 Decembrie 2012

Intre 900-1000 lei / luna plus tichete. Ca lucrator in jur de 800 lei.

Ema Joi, 24 Ianuarie 2013

Ca si lucrator comercial castigi 820 lei plus bonuri de masa dupa 3 luni.

ioana Luni, 18 Februarie 2013
buna, ce stiti de salariile din it?
merci!
gina Marti, 19 Februarie 2013
Buna Ioana ,cu siguranta sint mai mari decat cele din magazine care sunt expuse mai sus :)
ionut Miercuri, 27 Februarie 2013
eu inca lucrez in kaufland si am ajuns sef-raion fara compromisuri. iar cu ramasul peste program raman doar daca vreau eu, nu daca imi cere superiorul. si...in multe cazuri munca "se pacaleste", asa ca nu va mai plangeti ca sunt bani putini. munciti si implicati-va daca doriti mai mult!
Andrei Miercuri, 6 Martie 2013
Vad ca a mai deschis cineva subiectul, dar deocamdata e fara raspuns. Stie cineva ceva de atmosfera din IT? Dar de salarii?
eu Joi, 7 Martie 2013
Un sef de departament cat are salariul/programul/etc???/
alina Vineri, 15 Martie 2013
dar un asistent manager cat are salariul in Bucuresti la sediul central?
gica Miercuri, 20 Martie 2013
La Kaufland in jud Constanta cum se lucreaza? Dar in Navodari? Sunt 2 magazine foarte mari si mult personal. Cine a fost sau este dati-va o parere.
Contact Marti, 6 August 2013

aveti cumva un nume si un contact telefonic/email al responsabilului sef cu securitatea in Kaufland ?

Multumesc frumos!
tudor Joi, 8 August 2013
@ Contact, cauta pe google, gasesti un nr de tel de la bucuresti si ceri acolo mai multe detalii
cristina Duminica, 8 Septembrie 2013
Stiti cumva pt kaufland ce se construieste acum in zona arenei nationale se mai fac angajari?ma intereseaza pt o pozitie:operator calculator-sap, si cam cat este salariul?
And Duminica, 8 Septembrie 2013
Se vor face angajarile, nu cred ca au inceput inca. Termenul de constructie al hipermaketului e pana la sfarsitul anului curent. Probabil prin octombrie, noiembrie vor incepe angajarile, iti vei da seama singura daca treci prin zona des, va fi coada la depunere CV-uri cum a fost si in militari (tot asa se construieste unul) acum cateva saptamani. Ca salariu nu te astepta la prea mult...
cristina Luni, 9 Septembrie 2013

@And
Tocmai, trecusem odata prin zona aia si am vazut coada,probabil pt despunere cv.o sa imcerc sa trimit si eu unul pe recrutare@kaufland.ro:).Ca salariu (acum ce e mult depinde de "viziunea " fiecaruia), e cu mult sub 1000 lei,estimativ.....

Ela Miercuri, 11 Septembrie 2013
Stie cineva care este "atmosfera" de la Departamentul Achizitii si care sunt salariile pentru un post de referent achizitii?
doareu Joi, 12 Septembrie 2013
salutare, stie cineva care sunt responsabilitatile si salariul aproximativ pentru postru de sef departament distributie tiparituri? Am un interviu pentru acest post si as dori sa stiu mai multe desprea acest post. amaultumesc anticipat pentru orice fel de informatie