Forum despre Kaufland Romania

gica Marti, 22 Octombrie 2013

Pentru posturile de: Referent Marketing - Productie Publicitara (COD R PR PBL) si GRAFICIAN (Cod ASS PR PBL) aveti idee de salarii???

Ati Duminica, 17 Noiembrie 2013

Stie cineva care sunt salariile pentru Director Magazin si pentru Director Regional? Ma gandeam sa ma angajez aici si vreau sa stiu daca se merita salarial sau nu.

Raducu Joi, 26 Decembrie 2013

Salut,
Am lucrat la Kaufland Sebastian aproximativ 2 ani jumatate . Operator SAP -Receptie marfa .Program 8 ore -2 sambete pe luna - salariu 1600 ron brut + 20 bonuri .Totu a fost foarte ok .Director Marina Adrian -foarte de treeaba omu . Atmosfera foarte ok din punctul meu de vedere .
Sanatate la toata lumea :)

anonim Joi, 9 Ianuarie 2014
ce salariu are un casier kaufland in bucuresti?dak stiti raspundeti va rog.
Andreea Joi, 30 Ianuarie 2014
Buna ziua. Imi poate spune cineva ce analize medicale sunt necesare la angajare? Multumesc
Amalia Joi, 20 Februarie 2014
Varog sa-mi spuneti ce inseamna centru de cost si cum sti daca esti pastrat sau nu dupa citirea centrului de cost.
Luiza Sambata, 8 Martie 2014
As vrea sa stiu ce supermarkheturi angajeaza lucratori comerciali
@Luiza Duminica, 9 Martie 2014
Kaufland este hipermarket.Billa si Mega-image din cunostiintele mele fac angajari.
Maria Luni, 10 Martie 2014
Dar despre postul de Referent Achizitii ce puteti spune? Program, salariu, mediu de lucru. Nu ma asteptam sa ma cheme, mai ales ca nu cunosc lb germana, si ei au mentionat ca ...
buna Joi, 13 Martie 2014
si eu am fost la un prim interviu pt ref achiziti... insa nu prea mi am placut postu,,,, a fost cineva si la un al doilea interviu?
calin Vineri, 14 Martie 2014
ce salar are un sef departament?
Alexandra Marti, 25 Martie 2014
Salariul pentru un lucrator comercial este sub 1.000 RON NET.
alecu Sambata, 5 Aprilie 2014
venit brut LC undeva la 1100 ron la magazin categ C
CATA Joi, 24 Aprilie 2014
La 8 ore lc 1400-1600 ; grf de la 2000,pina la 2800 max ;wbl de la 3000,pina la 4000max; hl 7000 toate sumele sunt brute.
Maso Joi, 24 Aprilie 2014
@Cata Ne poti spune si noua ce reprezinta acronimele din dreptul salariilor?
cata Miercuri, 30 Aprilie 2014
lucrator comercial, sef raion, sef departament, director magazin
MG Marti, 6 Mai 2014
Ce presupune a fi casier trezorier la Kaufland?
urali Duminica, 1 Iunie 2014
In cazul in care esti angajat ce acte iti trebuiesc pentru angajare?Se fac si analize medicale sau trebuie sa aduci dovada de la medic de familie?
alina Vineri, 6 Iunie 2014
cum se face productivitate in Kaufland ce inseamna,vreau pareri
JSM Vineri, 13 Iunie 2014
Stie cineva ceva despre "Kaufland Trainee Program"?