Forum despre Kellogg Company

Abcd Marti, 5 August 2014
A fost cineva chemat la assessment center pana acum? Multumesc frumos
diana Miercuri, 6 August 2014
Eu am interviu luni, voi reveni cu detalii.
Abcd Miercuri, 6 August 2014
Imi poti spune si pe ce pozitie? Ca am vazut ca la unele au extins deadline-ul de aplicare
ZEN Luni, 11 August 2014
Diana, vreun update?
Buna Luni, 11 August 2014
Buna , as dori sa stiu unde trebuie sa aplic pentru un post in aceasta firma?Despre mediul de lucru ce puteti sa imi ziceti?Multumesc!
Anunt Marti, 12 August 2014
Unde are anunturi?
Mari Miercuri, 13 August 2014
Buna , nu am vazut anunturi pe siteurile de profil incearca la ei pe pagina direct!
diana Miercuri, 13 August 2014
a fost un interviu de o ora cu oameni din UK apoi 2 teste de 15 min fiecare, unul de conta, altul numeric. pt alte pozitii se dadeau si teste scrise de limba. eu am fost pt intercompany associate.
buna Duminica, 17 August 2014
buna Diana , poti sa ne zici cum ai aplicat pentru ca nu am vazut niciun anunt pe siteurile de profil?ms
diana Luni, 18 August 2014
Au fost pozitii deschise si postate pe site-urile de profil timp de o luna, iar daca vroiai sa aplici era un link care te ducea direct la ei pe site unde iti faceai cont, iti incarcai cv-ul si aplicai pt pozitia dorita.
abcd Luni, 18 August 2014
In continuare sunt prezente anunturi pentru pozitiile din cadrul companiei pe site-urile de profil , angajator este un intermediar (APT)
Ana Joi, 21 August 2014
Buna Diana,
Ai primit raspuns referitor la interviu?
Multumesc
pile Joi, 21 August 2014
stie cineva e cu pile aici?
dana Vineri, 22 August 2014
se angajeaza pe pile aici ?
Giorgi Marti, 26 August 2014
Buna ...
A primit cineva raspuns dupa interviu? Poate Diana?
Ana Marti, 26 August 2014
Stie cineva in ce stadiu sunt cu recrutarile? Mai au interviuri? Au inceput sa faca oferte? Au inceput sa trimita raspunsuri referitoare la interviu?
Andreea Marti, 26 August 2014
Diana,

Ai mai dat un test online inainte? Sau doar cele doua teste de la firma?
Despre Marti, 26 August 2014

Despre ce vorbiti?Unde anume au posturi?Unde anume ati dat interviu?In ce zona este sediuk. In afara de 9 posturi pe finance dintre care unul in turca nu am vazut nimica.

Lala Marti, 26 August 2014
Pai alea sunt toate posturile. Pe finance.
Pe mine m-au contactat ei pe premisa ca vorbesc mai multe limbi straine si a ramas sa dau un test. Dar de-atunci nu m-a mai sunat nimeni si nici pomeneala de test.
diana Marti, 26 August 2014
Nu am primit niciun rsp. Voi ati primit? La voi cum a fost interviul? Cred ca Giorgi si Ana sunt mai in tema....