Forum despre Kellogg Company

elena Joi, 30 Octombrie 2014
Am intrebat daca imi deconteaza biletele de autobuz pana acasa (nu sunt din Bucuresti) si a ramas ca intreaba pe cei din UK dar asa cum spuneai si tu nu am primit nici un raspuns asa ca am fost acasa pe banii mei si am scos cazierul si sincer pt 10 lei cat a costat cazierul nu are rost.
Ioana Joi, 30 Octombrie 2014
Intrebarea mea era daca stiti daca se vor organiza cursuri de induction pentru cei care vin dupa 17 nov? Scuze pentru greseala de mai devreme , functia predictive a telefonului este de vina
adriana Joi, 30 Octombrie 2014
elena, imi pare rau ca abia acum iti spun asta, am mai zis o data aici pe forum , dar nici eu nu sunt din buc, nu am domiciliul aici, insa mi-am scoscazierul de aici, din buc. se da pe loc de la orice sectie de politie din tara, sau bucuresti. Nici eu nu vreau banii pe cazier, 10 lei, insa ma gandeam ca poate ne mai da info in plus.
ioana, nu stim... cei angajati deja poate au detalii..0pe ce post esti? incepi tot pe 17 nov?
elena Joi, 30 Octombrie 2014
Cand am ridicat cazierul mi-au spus ca se putea ridica si din Bucuresti, dar asta e.
me Duminica, 2 Noiembrie 2014
Ioana cand incepi la Kellogg?
elena Luni, 3 Noiembrie 2014
Am eliberat un job pt RTR pt cine este interesat.
ioana Luni, 3 Noiembrie 2014
@elena din ce cauza ai refuzat job-ul? are cineva vesti despre cum este in manchester? pe 17 nov se pleaca din nou acolo, nu? merci
adriana Luni, 3 Noiembrie 2014
Elena? de ce? cum asa ?
Adriana Marti, 4 Noiembrie 2014
@Ioana pe 17 incepem aici in Bucuresti . Din cate am inteles de la cei deja angajati , mai stam 1 sapt, 2 aici sa ne cunoastem , sa ne prezinte ei compania, jobul, apoi plecam. Nu stiu noi , cei angajati pe 17 nov, cand / daca vom pleca in UK. Sa inteleg ca si tu incepi pe 17 nov? Esti tot RTR? Merci
victor Marti, 4 Noiembrie 2014
minim 6000 ron pozitie de tl/manager
ionut Miercuri, 12 Noiembrie 2014
2 intrebari pt cei care sunt deja in mancester:
se da diurna sau se plateste mancarea individual apoi se deconteaza?

daca nu mananc o zi deloc, pierd acei bani?

multumesc
adriana Joi, 13 Noiembrie 2014
iulian, diurna e 35lire pe zi, si am inteles ca se da la inceputul sapt pt toata sapt in curs. nu o sa te verifice nimeni ce si cate lire mananci :)
dya Duminica, 16 Noiembrie 2014
Ce e cu linistea asta? Cei din Manchester chiar nu au internet?
mihaela Luni, 17 Noiembrie 2014
Buna. Ceva impresii de la cei care au inceput astazi?
adriana Luni, 17 Noiembrie 2014
a fost ok. training 9-17. maine de la 8-17. vineri liber, duminica plecam in uk pana pe 19 dec. sunt de treaba, incearca sa rasp la intrebari.. biroul frumos, ne au asigurat si catering, pringles, sucuri cafea ..
calin Marti, 18 Noiembrie 2014
Buna tuturor, aveti idee daca pana acum au fost angajati team leaderi sau manageri? Sau la inceput vor fi cei din Anglia? Mersi frumos
mary Marti, 18 Noiembrie 2014
Pt noile pozitii de VAT ce se aude? A aplicat cineva?
adriana Marti, 18 Noiembrie 2014
team leaderi sunt, mai au de hotsrat asupra unui manager pt Rtr intercompany. de noile pozitii nu am auzit nimic. cauta in schimb vorbitori de poloneza :)
calin Marti, 18 Noiembrie 2014
Buna Adriana si mersi mult de informatii. Imi poti da, te rog frumos, o adresa de e-mail, as vrea sa vorbim ceva. Daca nu vrei adresa, macar profilul de Linkedin :) Mersi mult
iulia Marti, 18 Noiembrie 2014
@oana
Buna Oana, si eu sunt pe OTC si incep in decembrie. Spune-mi te rog daca stii cam cat % e vb la tel pt collection? Multumesc!