Forum despre Kenvelo Romania

valentina Joi, 7 Noiembrie 2013
imi poate da cineva relatii despre aceasta firma?!
de aproximativ 2-3 ani- observ constant pe site ul bestjobs - anunt de contabil senior. chiar nu a fost nimeni competent sa ocupe aceasta pozitie?! si daca da, de ce nu a rezistat?!
alina Joi, 7 Noiembrie 2013

iti furnizez eu informatii ...
-contabil senior - salariu 3.000 ron net
-programul de la 09.00-18.00 (oficial)...neoficial.....stii ca incepi la 09.00...dar niciodata nu pleci la 18.00
-locatia - halele din incinta FAUR - capatul orasulu - zona de est
-interviul se va desfasura, dupa cum urmeaza
1) intrevedere HR - interviul este ok. nu te vei lovi de intrebari stereotip (ca sa nu zic idioate) gen ....realizari, insuccese, cum te vezi peste 5 ani, defecte, calitati....etc
2) intrevedere cu d-na contabil sef. aici incepe partea grea. pregateste-te sa intalnesti frustarea in persoana.o persoana dificila. cat va tine interviul, singurul ei scop este sa-ti demonstreze ca este mai buna decat tine, ca nu stii nimic......ca mai ai fff multe de invatat si ca, in eventualitatea in care vei trece de interviu.....ea este sefa.
3)a treia intrevedere. intalnirea cu big boss ul. este un expat. francez la origine. interviul se va desfasura in engleza

Per/total -atmosfera plina de tensiuni, incordata, alimentata zi de zi de frustarile, istericalele unui contabil sef ce nu merita sa fie in aceasta pozitie.

Gandeste te bine inainte de a incepe o colaborare cu aceasta companie.- ma refer la aceasta pozitie....in cadrul dep financiar

mary Joi, 14 Noiembrie 2013
BUNA! AS DORI SA VA INTREB SI EU A FOST CINEVA LA INTERVIU PENTRU POSTUL DE ASISTENT VANZARI?
mary Joi, 14 Noiembrie 2013
ceva informatii despre kenvelo? salariu,program?
nobody Miercuri, 8 Ianuarie 2014
Sunt perfect de acord cu ce a zis Alina mai sus..."Gandeste te bine inainte de a incepe o colaborare cu aceasta companie." .. pt orice pozitie.. cat pt cea de asistent vanzari .. aceleasi rahaturi .. istericale .. frustrari ..si lista poate continua ..
pt mary Vineri, 24 Ianuarie 2014
:Program de L-J de la 9.00-18.00 si V de la 9.00-14.00 si salariile bunicele..peste 1500 ron
needinfo Miercuri, 9 Iulie 2014
ce stiti despre postul de retail manager?mediu de lucru? salariu?
pisy Duminica, 3 August 2014
stie cineva ce salarii ofera?
pisy Duminica, 3 August 2014
programul il stiu, program de mall dar salariu??????
Adina Miercuri, 15 Octombrie 2014
Salariul asistent vanzari 840 leiProgram : o zi cu o zi 12 hSe sta peste program, poti pleca si la 02:00Ai un target pt comision, dar niciodata nu se atinge
Mada93 Luni, 13 Februarie 2017
Hei. Are cineva idee la cat ajunge salariul in 2017 ? Eu miercuri am interviu.