Forum despre Key Safety Systems RO

marian Vineri, 22 Martie 2013
stiti ceva despre aceasta firma? cum e atmosfera la KSS Curtici?
Carina Marti, 26 Martie 2013
Pot sa va spun ca m-as angaja acum ,daca m-ar lua.Am fost acolo la un interviu,si imi place ce am vazut.Din pacate probabil n-am corespuns.
Iulia Vineri, 29 Martie 2013
Eu lucrez la KSS de 6 luni si pot sa spun ca e o companie care se va dezvolta mult. O recomand!!!
Tibi Duminica, 2 Iunie 2013
Se fac angajari in sectorul IT ? stie cineva ceva, de salariu, orice detaliu ar fi bun.
alex Miercuri, 7 August 2013
Care stiti ceva de postul de IT Officer ? Cam ce intrebari ti se pun, se da proba de lucru ? Daca da, stie cineva ce anume ?
Salariu ?
Daca stiti amanunte legat de postul asta si cu ce se mananca + salariu mi-ar fi foarte folositor. Multumesc.
Amy Marti, 10 Septembrie 2013
Am auzit, de la cei ce lucreaza la KSS in productie, doar lucruri bune. Mediul de lucru este Ok, nu este stres. Salariul de incadrare pentru o persoana care lucreaza in productie este de 1080 lei la care se adauga alte prime, bonusuri sau spor de noapte + bonuri de masa.
ZZZ Joi, 31 Octombrie 2013
As dori o adresa de mail a firmei sa trimit un CV.
lili Vineri, 13 Decembrie 2013
ce salarii are un inginer proiectant mechanic?ms
Eu Vineri, 10 Ianuarie 2014
E foarte bine la KSS
Marius Marti, 25 Februarie 2014
As dori sa lucrez la Kss in productie si m-ar interesa atmosfera de la locul de munca...sefii...colegii...partea financiara....orice detaliu imi este de folos.Va multumesc si astept raspunsurile dumneavoastra!
Marius Marti, 25 Februarie 2014
Sunt interesat sa lucrez la Kss in productie,m-ar interesa atmosfera de acolo....partea financiara...orice detaliu conteaza.Va multumesc si astept raspunsurile dumneavoastra!
gigi Miercuri, 18 Iunie 2014

Lucrez la KSS din vreo 2 ani...cam ca si peste tot, lucru mult, bani putini, multe reguli banale de respectat...

anonim Miercuri, 30 Iulie 2014
bani putini mult de lucru incadrarea 1080 lei creste la 1180 in 6 luni la operator ... lumea vine... vede .... pleaca
timi Marti, 2 Septembrie 2014

Daca va apucati de vandut acadele prin piatza, scoateti mai bine de 700lei/luna/net...chiar nu inteleg de ce sa lucrezi pe 140-150 eur/luna intr-o tara din EU cu preturi de EU. Mai bine emigrati in India ca aveti sanse sa traiti la fel.
Normal ca lumea vine-pleaca pretenti mari, salari mici.Peste tot anunturi de angajare KSS, aradon, tocmai.ro, chair si pe west tv.

robi Marti, 2 Septembrie 2014
lucrez de un an.salarii mici,norme foarte mari,nu ai pauza de masa,lucrezi de la 6 dimineata(extrem de obositor).firma americana,deci vor sa lucrezi suta la suta din timp.oamenii pleaca chiar si dupa doua zile,ti-i se impune inca de a doua zi sa faci norma.
Ovi Joi, 25 Septembrie 2014
Am fost acum un an la interviu pentru postul de Gestionar depozit si mi-a placut atmosfera din putinul contact pe care l-am avut cu ei. Au fost 3 interviuri dar nu am fost ales eu si nu imi pare rau pentru ca ar fi fost mult timp pierdut cu deplasarea pana acolo. Am fost prin hala si sunt organizati bine - la prima vedere. Am cateva cunostinte care lucreaza acolo si sunt multumiti, nimic spectaculos, dar sunt multumiti.