Forum despre Konkret Cargo SRL

robin Vineri, 17 Octombrie 2014
bravoooo vasile! te asteptam sa le prezinti! dar nu te duci tu mai bine la munca cinstita?
Vasile Vineri, 17 Octombrie 2014
eu am fost,sant si voi fi cinstit , voi nu putesti fi decat opusul !!!
Vasile Vineri, 17 Octombrie 2014

se vede incapacitatea ta de a intelege , acele dovezi sunt ptr cei ce doresc sa intre in kkt, nu ptr voi ca voi deja le stiti , de la voi le am !

robin cel mic Vineri, 17 Octombrie 2014
Pt.curiosi,nu nu lucrez la Konkret,dar pt toti astia care fabulati pe aici inseamna ca voi nu ati mai lucrat in viata voastra,eu lucrez la o corporatie de talie mondiala(nu are rost sa ii scriu numele aici,am povestit la forumul dedicat ce era de povestit) si regulile de la Konkret chiar sunt de bun simt,si aici sunt,doar ca sunt fff exigente si pana la urma cred ca tocmai exigentei,perseverentei si muncii se ajunge departe,ori cred ca unii din voi,cei care scrieti pe aici vreti sa luati bani fara sa faceti nimic...datorita oamenilor ca voi e tara asta unde e.Am fost la interviu la Konkret,doamna cu care am sustinut interviul se vedea ca este fff profi si cu multa experienta in transporturi,ma gandesc sa accept oferta lor,mai ales ca am cativa cunoscuti in angajatii de acolo si inteleg ca aici pe forum scriu multi oameni parsivi
robin Vineri, 17 Octombrie 2014
Multumesc "robin cel mic". Nu vei fi dezamagit.
Vasile Vineri, 17 Octombrie 2014
Ve-ti avea o mare surpriza CURAND !!!!!
robin Luni, 20 Octombrie 2014
ne faci tu o surpriza si iti faci alte preocupari mai interesante ca de ex....sa te duci la munca???
Vasile Luni, 20 Octombrie 2014
preocupari interesante am stimate domn/stimata doamna , muncesc de ceva timp , si sant apreciat la adevarata valoare , si dpdv financiar si dpdv OMENESC !financiar stiu ca aveti cum dar sa fiti oameni cu oamenii NICIODATA ! si asta o stiti atat voi cit si multi altii !
Vasile Luni, 20 Octombrie 2014
Cat despre surpriza , chiar va fi surpriza ptr ca nu a mai facut-o niemeni !
robin Luni, 20 Octombrie 2014
si cui crezi tu ca ii folosesc surprizele tale? sau pe cine crezi ca deranjeaza? iti zic eu ca pe absolut nimeni! ti am mai recomandat in trecut sa mergi la un control medical o fac si acum. nu este nicio rusine ba dimpotriva daca ai recunoaste ca ai probleme si ai merge la medic ar fi un pas inainte pt tine. mai ales acum cand o sa fi responsabil/a pentru inca cineva.
Vasile Luni, 20 Octombrie 2014

mi-am atins telul , am vrut sa va cine esti tu de fapt , si-mi voi duce planu la final , PTR CA ASTA MERITATI !!!! SA NU VA MAI CALCE NIMENI PRAGU decat cine trebuie !
"SUCCES" int tot ceea ce doriti sa realizati !!!

Vasile Luni, 20 Octombrie 2014
vorbesti de medic parca din propria experienta , in fiecare dimineata cand iti admiri chipul in oglinda , observi o aureola deasupra capului pe care scrie SOCOLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa
Vasile Luni, 20 Octombrie 2014
Iar responsabil/a nu trebuie sa fiu ptr nimeni altcineva decat ptr mine ! ;) asta ca iti dau un indiciu cine sunt eu ! asta in caz ca nu ai realizat pana acum !!;)
robin Luni, 20 Octombrie 2014
esti fericita ca ti ai atins telul? bravo! acum poti incepe sa ti ridici si o statuie in camera de la obregia. ar da bine nu crezi?
DonDraperJR Marti, 21 Octombrie 2014
Sunt tare curios cine de aici tine cu Konkret. Urmaresc in fiecare zi discutia, dar nu vad pe nici un monitor, pagina asta deschisa... Poate e in alt birou.

E fun, oricum.
Vasile Marti, 21 Octombrie 2014

Eu vb doar de O SINGURA PERSOANA DIN KONKRET care jigneste fara scrupule si aceea nu este RHD(toata stima ptr RHD),persoana care provoaca greata multora si parasesc firma, desi catiga destul de bine !Una din acele persoane sunt eu !
Incercati sa schimbati ceva la acea persoana si totul va fi aproape perfect !

geo Miercuri, 22 Octombrie 2014
Buna! am fost la un interviu pe asistent recruiter la ei...eram incantata ca in sfarsit m-au invitat la un interviu pe domeniul meu, dar am ramas cu un gust amar...doamna respectiva era ocupata cu calculatorul, mai imi arunca cate o privire si dupa 2, 3 intrebari...cam atat, ca nu ai experienta pe HR...si larevedere. Ce pot sa zic? nu am experienta, insa cu siguranta as putea tine un interviu la un nivel mai inalt. A fost o pierdere de timp pt mine pt ca am si o fetita si am facut un sacrificiu sa ajung la interviu, destul de frustrant. Succes in cariera va doresc!
Vasile Joi, 23 Octombrie 2014
salut DonDraperJR !
Tu ai tine cu Konkret ? din ce motive ?
@robin Sambata, 1 Noiembrie 2014
Am crezut ca esti cineva care a plecat din firma aia...dar incep sa am dubii,cert este ca nu ai viata personala si esti obsedat/a de persoana mea(ps.ma confunzi cu Vasile ).E clar ca tu robin cat si Vasile aveti nevoie de un consult psihiatric de urgenta,nu aveti nici o treaba cu realitatea,mai ales tu robin esti doar frustrat/a de persoanele net superioare tie,la munca prietene,viata reala si personala e mai sanatoasa clar decat nebunia si obsesia in care traiesti,nu te mai obosi sa spui tot felul de minciuni la adresa mea si nici sa ma cauti sub tot felul de nickname-uri iti zic eu ca este prima oara cand scriu aici si probabil ultima,pt ca spre deosebire de tine eu am o viata reala si personala.Insanatosire grabnica iti doresc !
tataie Vineri, 7 Noiembrie 2014
intamplator am citit despre parerile voastre referitoare la acest srl , sunteti tineri si plini de viata, de ce nu va canalizati vitalitatea de care dati dovada pentru scopuri mult mai nobile decat barfa, niciodata nu vor exista oameni multumiti 100 % in cadrul unui colectiv, chear si in familie, va exista cineva care sa aiba impresia ca este marginalizat, ca este tratat cu mai putin respect decat altii, traim intr-o tara libera, aveti posibilitatea sa sa va spuneti nemultumirile direct, dar nu aveti curaj sa faceti asta, pacat ca va lipseste curajul, daca nu sunteti multumiti ,de ce nu apelati la negociere, daca sunteti furati, "exploatati' ,sunt caile legale de atac, si sigur daca aveti dreptate veti castiga, dar ce te faci daca nu ai dreptate? aceasta-i intrebarea? de cand este lumea si pamantul sunt aceste doua categorii, multumiti si nemultumitii, vulpea cand nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii, dar si boierul hapsan invata sluga hoata, adevarul este ca nu se poate nici munca fara paine ,dar nici paine fara munca, greseala este ca acceptati anumite lucruri care va sunt impuse, nu cititi bine un contract, aveti incredere in anumite promisiuni verbale, NUUUUUU.......... ce este scris,scris ramane, pe vorbe nu da nimeni doi bani, suntem in epoce birocratiei, ati uitat? am vazut si oameni multumiti de aceasta firma (conform celor scrise 0 dar si foarte multi nemultumiti, o intrebare pentru cei nemultumiti daca-mi permiteti;
- ce ati intreprins voi pentru a incerca schimbarea conditiilor de lucru ?
imi cer scuze daca am jignit pe cineva , si nu stiu daca parerea mea conteaza, dar...... daca nu-ti convine ceva nu mananci ...( in situatia cand ai frigiderul plin cu bunatati)