Forum despre KPMG Romania

Codrut Joi, 20 Octombrie 2011
sal, cine poate sa ofere mai multe detalii despre posturile pe care le ofera KPMG Romania? am vazut acest articol

si vad ca sunt scoase 100 de posturi. cine poate oferi mai multe detalii multumesc in avans!!!!!
Alin Joi, 20 Octombrie 2011
si eu sunt interesat de acelasi lucru. KPMG este in bucuresti?
Codrescu Duminica, 23 Octombrie 2011

saptamana viitoare este un targ de joburi facut de Angajatori de Top. sunt sigur ca vor fi prezenti si cei de la KPMG Romania si veti afla mai multe detalii acolo.

Criminal Minds Joi, 25 Aprilie 2013
Stie cineva despre ''Internship in Audit''. Este platit. in ce consta interviul?
Nik Vineri, 26 Aprilie 2013
Probabil ca da ( in jur de 10 mil net probabil pentru full time ) si contractul pe 6 luni. Teste ca la alte Big 4: numeric/logic/engleza si urmate de interview cu HR si cu senior manager/partener.
Criminal Minds Vineri, 26 Aprilie 2013
audit Duminica, 28 Aprilie 2013
Da, internshipul e platit cu 10 milioane, program full time si mult overtime. Dar e frumos si inveti o gramada. Contractul e pe 6 luni, cu posibilitate de prelungire, daca ai ...
Alina Vineri, 3 Mai 2013
Pentru internship-urile pe taxe in Bucuresti au inceput sa contacteze candidatii?
... Sambata, 18 Mai 2013
de recrutari mai stiti ceva?:) mersi
... Sambata, 18 Mai 2013
au inceput testele si interviurile? pt provincie ma refer.
X Duminica, 19 Mai 2013
Am un prieten care castiga intre 2000 si 3000 de lei si nu e junior, e ceva pana in senior.Probabil incepi cu un salariu ceva mai mare la inceput, dar remuneratia apoi nu creste ...
X Duminica, 19 Mai 2013
Oricum, eu vad ca salariul ptr internship e de 1000 de lei. Nu cred ca ti-l dubleaza cand vei fi junior sau cine stie :))
@X Duminica, 19 Mai 2013
E assistant senior inseamna si intr-adevar are pana in 3.000
X Duminica, 19 Mai 2013
De exemplu la P este aprox 2200 de lei salariu de inceput ( din cate am inteles, dar nu sunt foarte sigur ). Deja un senior sare de 5500 de lei.Acum fa o corelatie cu KPMG.Eu nu ...
? Duminica, 19 Mai 2013
stiti ceva concret de recrutarile din provincie, au inceput sa cheme la interviuri sau teste?mersi
@? Duminica, 19 Mai 2013
Te referi la recrutari pentru birourile lor din provincie?
da!
@? Duminica, 19 Mai 2013
Nu stiu sa spun. De fapt nu stiu daca se fac recrutari pentru provincie din moment ce noua strategie se concentreaza pe support center-ul lor din Bucuresti
? Duminica, 19 Mai 2013
mersi mult pentru raspuns:).
@! Marti, 28 Mai 2013
Ceva pareri de la cei care sunt angajati kpmg?